Antalya Akvaryum Gezi Rehberi | Nerede, Giriş Ücretleri (Detaylı)

Hakkında Bilgiler

 #  Kar dünyası olarak ifade edilen yer, 1500 m2’lik kapalı alana sahip olan ve ülkemizin en eğlenceli kar etkinliklerinin düzenlendiği ortamlar arasında gelmektedir.

 #  Bu kompleksin içerisinde, iglolar, aziz nikola’nın evi ve kafeler yer almaktadır.

 #  Sıcak bir iklime sahip olan Antalya’da, kar dünyasının dışı 40 derecelere kadar çıkar iken, iç ortam -5 derece sıcaklıktadır.

Antalya - antalya akvaryum 01

 #  Antalya akvaryum kompleksinin içerisinde yer alan wild park, mağaralar ve çöller ile tropik ormanların havasını yansıtan özel bir tasarımdır.

 #  En göze çarpan özelliği, bu eşsiz atmosfer içerisinde dolaşır iken ortama uygun ses efektlerinin ziyaretçilere yansıtılmasıdır. Ses efektleri kimi zaman bir yağmur sesi, kimi zaman taşların yuvarlanma sesi, kimi zaman maymun, kimi zaman ise kuş sesleri ya da rüzgar sesi olarak kendini göstermektedir.

Antalya - antalya akvaryum resimleri 01

Antalya Akvaryum Kampanyaları

 #  Antalya Akvaryuma gitmeyi planlıyorsanız Resmi sitesinden online bilet alabilirsiniz. Kampanyalar sekmesinden belirtmiş olduğu tarihleri takip ederek uygun fiyata gidebilirsiniz.

 #  2017 yılı Sömestir tatilinde, 20 Ocak – 5 Şubat 2017 tarihleri arasında yanında karnesi ve bir velisiyle birlikte gelen öğrenciye, tüm girişler ücretsizdi.

Antalya Akvaryum Aktiviteleri

 Çim Alan Etkinlikleri:  Halat çekmeden, çuval yarışına, sandalye kapmacadan bardakta top sektirmeye, okçuluktan uçurtma festivaline kadar açık alanda takım arkadaşlarınızla birlikte inanılmaz eğlenceli aktiviteler planlayabilirsiniz.

 Balık Besleme:  Özel eğitimli dalgıçlar tarafından elle beslenen köpekbalıklarının besleme saatleri sırasında nefes kesici görüntüler oluşuyor.

 Organizasyonlar:  Antalya Aquarium’da hem özel hem de incentive organizasyonlar için çok özel mekanlar bulunmaktadır. Dünyanın en büyük tünel akvaryumu içerisinde özel bir kokteyl veya yemek düzenleyebilir, uçak batığının ihtişamlı görünümü önünde öze bir sunum veya basın toplantısı planlayabilirsiniz.

Giriş Ücretleri (2023)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
Akvaryum 65 TL
Akvaryum & Wildpark 82 TL
Akvaryum & Kar Dünyası 84 TL
Akvaryum & XD Sinema 80 TL
Aquarium & WR360 71 TL

Antalya Akvaryum için giriş ücretleri yukarıdaki gibidir. Sezonsal ve ilerleyen zamanlarda fiyatlar değişkenlik gösterebilir. Resmi sitesinden takip edebilirsiniz.  Ayrıca yabancı uyruklar için: 35 $ 


Antalya Akvaryum Ziyaret Saatleri

Haftanın yedi günü açık olan Antalya Akvaryum, Sabah 10:00‘da ziyaretçi alımına başlıyor ve akşam 20:00 gibi kapılarını kapatıyor.

Yürümekte zorluk çeken ziyaretçiler için tekerli sandalye mevcut olduğunu hatırlatır, Çocuk sahibi olan kişilerin Akvaryum içerisinde çocuk arabasıyla rahatça gezebileceklerini hatırlatmak isterim.

Hafta sonları saat 21:00 ‘da kapanmaktadır. Son giriş saati kapanıştan 45 dakika öncedir.

Nerede ve Nasıl Gidilir?

Antalya Aquarium, Konyaaltı plajının doğu köşesinde bulunmaktadır. Aşağıdaki konumu takip ederek ulaşabilirsiniz.

Adres: Dumlupınar Bulvarı Arapsuyu Mahallesi No: 502 Konyaaltı, Antalya.
Telefon: 0 (242) 245 65 65
Fax: 0 (242) 245 65 75
E-mail: info@antalyaaquarium.com

 »  Eğer yolunuz Antalya ve çevresine düşerse daha önceden hazırlamış olduğumuz Antalya’da gezilecek yerler listemize göz atabilirsiniz.

Yol Tarifi / Google Haritalar

 • Selin
  Selin - 17:16

  Akvaryuma gidince kapıda bilet alabiliyor muyum? Yoksa online mı almak gerekiyor?

  Yanıtla

 • Mine Taştan
  Mine Taştan - 12:28

  Fiyatlar çok yüksek .ona vereceğimize gideriz Lara balıkta bütün menüyü sipariş ederiz bu ne lan insanları kandırıyorlar gitmeyin kardeşin 2 balığa bir yetişkin bir çocuk 130₺ mı vercem Allah aşkına yasa

  Yanıtla

 • Nezihe
  Nezihe - 10:05

  Merhaba ucret hakkinda bilgi alabilirmiyim 3 bucuk ve 1 yasinda oglum var cocuk ucretleri ne kadar

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.