AquaJoy Su Parkı, Antalya | Giriş Ücretleri, Kaydıraklar ve Detaylar

Hakkında Bilgiler

Antalya Joy Aquapark, Antalya’nın en gözde aquapark tesisleri arasında yer alıyor. Eğlence ve aksiyon dolu su kaydırakları, yeme-içme olanakları ve daha pek çok aktivitesiyle eğlenceli ve kaliteli tatil imkânı sunuyor.

Su kaydıraklarında eğlence ve macera dolu bir aksiyonun ardından tesis içerisinde bulunan restoranlarda lezzetli bir yemek keyfi sizi bekliyor.

Onlarca olanağı ve eğlence dolu dünyasıyla her yıl binlerce turist tarafından tercih ediliyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve Antalya Joy Aquapark’ı daha yakından görelim.

Antalya Joy Aquapark eğlence dolu bir dünyanın kapılarını gelen misafirlerine aralıyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler için olan kısımlarıyla keyifli bir tatil keyfi yaşayacağınız Antalya Joy Aquapark kaliteli tatili ayağınıza getiriyor.

Black Hole su kaydırağı aquaparkların vazgeçilmez eğlencelerinden bir tanesi. Karanlık, aksiyon ve bir o kadar da eğlence dolu bu kaydırağı çılgın bir eğlence sunuyor. 20 saniye süren bu eğlenceli yolculuk doyumsuz bir zevk yaşatıyor. Botla yüksek bir tepeden boru şeklindeki karanlık kaydırağın içinde macera dolu dakikalar sizi bekliyor. 20 saniyelik hızlı ve kısa süreli su kayağı esnasında keyifli dakikalar yaşıyorsunuz.

Tunnel Body Slide ise Black Hole su kaydırağına göre daha yavaş ve sakin bir su kaydırağı. Yine karanlık bir macera sizi bekliyor ancak hızı biraz daha düşük. Yaklaşık 20 saniyelik eğlencenin ardından kendinizi havuz suları içerisinde buluyorsunuz.

Aqua Tube ise kısa diğerlerine oranla daha kısa mesafeli ancak hızı yüksek bir su kaydırağı. 30 saniye süren su kayağında sizi karanlık ve hız dolu bir dünya bekliyor. Antalya Joy Aquapark’ın en keyifli kısımları arasında yer alıyor.

Flying Boat ise size havada uçuyormuşçasına bir his yaratacak eğlenceli su kaydırakları arasında yer alıyor. Matla kayabileceğiniz su kaydırağı 30 saniyelik hızlı bir aksiyon sunuyor. Kendinizi gökyüzünde uçuyor gibi hissedeceğiniz bu su kaydırağı aquaparkın en gözde kısımlarından bir tanesi olma özelliğini taşıyor.

Space Hole sizi uzayda keyifli bir yolculuğa çıkaracak. Merkezkaç kuvvetinin etkisinden yararlanan bu eğlenceli su kaydırağı sürat ve macera dolu bir eğlence sunuyor. Kıvrımlı yapısı ve karanlık ortamıyla çığlık çığlığa bir eğlence sizleri bekliyor.

Kamikaze ise özellikle yüksek hız sevenlerin tercih ettiği su kaydıraklarından bir başkası. Yüksek hızlı inişleriyle yüreğinizi hoplatacak bu eğlence yaklaşık 30 saniye sürüyor ve düşme hissini tekrar tekrar yaşatarak nefes kesiyor. Yumuşak inişler sayesindeyse güvenli bir su kayağı keyfi sunuyor.

Rafting Slide ise aksiyon ve heyecan arayan ancak kapalı alan fobisi olanlar için harika bir seçenek. Aileniz veya arkadaşlarınızla eğlence dolu dakikalar geçirebileceğiniz bu su kaydırağı kıvrımlı ve virajlı bir yapıya sahip. Hem hızlı hem de bir o kadar eğlenceli 30 saniye Rafting Slide’da sizleri bekliyor.

Free Fall maksimum hız sağlamasıyla sürat severlerin en çok tercih ettiği su kaydıraklarından bir tanesi. Hızla aşağı doğru kayacak ve heyecan dolu anlar yaşayacaksınız. 20 saniye süren bu eğlence size saatler gibi gelecek.

Kıng Kobra animasyon su kaydırakları arasında yer alıyor. Kobra desenli yapısıyla dışarıdan bakıldığında ilginç bir manzara sunuyor. 2 ayrı kulvara sahip olan bu su kaydırağında 2 kişilik gruplar kayılabiliyor. Eğlence ve aksiyon dolu bir yarış için birebir olanak sağlıyor.

Spary Aciton Alanı ise su fıskiyelerinin bulunduğu bir ortam. Özellikle çocuklar için doyumsuz bir eğlence ortamı yaratıyor.

Uphill Navigator 190 metrelik uzunluğuyla doyumsuz bir eğlence sunuyor. Kıvrımlar, virajlar ve keskin dönüşlerle kendinizi çığlık çığlığa bir eğlencenin ortasında buluyorsunuz. Uzunluğunun getirmiş olduğu bir diğer avantajsa diğer su kaydıraklarına oranla daha uzun süre sürmesi.

Wave Slide düşüş hissini tekrar tekrar size yaşatacak bir başka su kaydırağı. Dik bir yamaçtan hızlı bir inişin ardından hızınızı kaybetmeden yine bir yokuş çıkıyorsunuz ve bu kaydırak boyunca tekrarlanıyor. Hızlı ve bir o kadar baş döndürücü olan bu eğlenceyse yüzme havuzunda son buluyor.

Aqua Tower ise çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir alandan oluşuyor. Birbirinden renkli ve harika animasyon su kaydırakları ve oyun alanlarıyla çocuklarınız hayaller dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkıyor.

Yeme-İçme Olanakları

Antalya Joy Aquapark’ta yeme-içme olanakları da oldukça geniş. Tesis içinde bulunan restoranda 3 farklı menü bulunuyor ve menülerin içeriği de oldukça tatmin edici.

Giriş Ücretleri (2023)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
Yetişkinler 78 TL
6-12 yaş 52 TL
0-5 yaş Ücretsiz
13 yaş üzeri öğrenciler 60

AquaJoy Giriş Ücretleri yetişkinler için 78 TL olup, 13 yaş üzeri öğrenciler için 60 TL‘dir.


Ziyaret Saatleri (2020)

Ziyaret saatleri sabah 09.30 ve akşam 18.00 aralığını kapsıyor.

Nerede ve Nasıl Gidilir?

Antalya Joy Aquapark Manavgat ilçesinin Sorgun mahallesinde bulunuyor. Aşağıdaki konumdan kolaylıkla tesise ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Sorgun, Manavgat/Antalya
  • Konum bilgileri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.