Ana sayfa Türkiye Ankara Atakule Hakkında Bilgi, Nerede, Nasıl Gidilir ?

Atakule Hakkında Bilgi, Nerede, Nasıl Gidilir ?

6421

Hakkında Kısa bilgi

Atakule Alışveriş Merkezi, Ankara‘nın elit bölgesinde yer alan ve taşınmaz değerleri açısından en fazla kıymet artışı gerçekleşen Çankaya İlçesinin Cinnah Caddesi ile Çankaya Caddesinin kesiştiği , Zübeyde Hanım Meydanı`na cepheli konumdadır.

Asansörle çıkıldığında ilk olarak seyir terası görülmektedir. Burasının yüksekliği tam 87 metredir. Yeni olmasına rağmen tarihte yer edinmiş bina içinde şu anda tadilat yapılmaktadır. 2012 yılında bütün kiracıları içinden çıkartılmış olan alışveriş merkezi çok kısa bir zamanda yepyeni bir halde ziyaretçiye açılacaktır.

Ek olarak: Bu konuyu ileri ki zaman diliminde tekrar ele alarak açılış gibi içerikleri yansıtacağız. Anakra’nın simgesi haline gelen Atakule‘nin iletişim bilgiler aşağıdaki gibidir.

Ulaşım Ve iletişim

Adres: Çankaya Mh. Çankaya Cd., Ankara

Telefon: +90 312 438 9861

Eğer Yolunu bir gün Ankara’ya düşerse ve nereleri gezebilirim diyorsanız, size rehber olacak olan Ankara’da Gezilecek Yerler Adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Harita
Nerede Yenir?
Konaklama
Araç Kiralama
Otobüs Bileti
Uçak Bileti
İçeriğimizi beğendiyseniz bizi @gezilesiyer İnstagram hesabımızdan takip edebilir, Ayrıca arkadaşlarınızı da bu makaleden haberdar edebilirsiniz.
Ücretsiz olarak gezi yazılarınızı sitemizde yayınlayabilir, 100'lerce kişinin kafasındaki sorulara cevap olabilirsin. İçerik ekle kısmına tıkla, hemen başla!
Yazımızda bulunmayan ve sizin bildiğiniz ekstra bir bilgi oldu mu? İlave etmek isterseniz Yorum Ekle kısmına tıklayarak bunu bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN | yazmadan önce

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın