Ana sayfa Seyahat Rehberi Avrupa’nın En Ucuz Havayolu Şirketi

Avrupa’nın En Ucuz Havayolu Şirketi

137

Yurt dışı seyahatlerini havayolu firmaları ile yürütecek kişiler için bilet fiyatları en önemli konular arasında yer almaktadır. Her geçen gün artan şirket sayısı nedeni ile meydana gelen rekabet faktörü müşterilere uygun fiyat olarak yansıması bu tür ulaşım ile seyahat yapmayı günden güne kolaylaştırmıştır. Doğrudan gidilecek şehre uygun bilet bulunmasa da alternatif yakın şehirlere uçuş sağlamak her zaman daha avantajlıdır.

 

Avrupa’da En Ucuz Havayolu Firmaları

 

Listemize Türkiye’den başlayacak olursak; ülkemizdeki en ucuz biletler Anadolu Jet, Atlasglobal, Onur Air ve Pegasus Airlines’in yer aldığını söyleyebiliriz. Seferler konusunda herhangi bir sıkıntısı olmayan bu firmaların Avrupa’nın birçok noktasına uçuşları bulunmaktadır.

 

Almanya için yapılacak bir seyahat için birçok kişi Air Berlin firmasını tercih etmektedir. Bunun ile beraber TUIfly, Germania gibi alternatif seçenekler de bulunmaktadır.

 

İngiltere için indirimli ya da ucuz bilet bulabilmek çoğu zaman sıkıntılı olarak görülmekte. easyJet, Flybe, jet2 gibi firmalar müşterilerine düşük bütçeli uçuşlar sunduğunu söyleyebiliriz.

 

İspanya için alternatifin bulunmadığını söylesek biraz mutlu olabilirsiniz. Vueling Airlines, indirim açısından alternatifi olmayan bir firma olarak gözümüze çarpmakta.

 

Air Italy, Blu-express, Windjet ise İtalya için planlanan seyahatler için kullanılabilecek indirimli havayolu şirketleri arasında yer almakta.

Ülkemize yakın olmasının yanında bilet fiyatlarının oldukça yüksek olması Rusya üzerine gerçekleştirilmesi planlanan gezilerin aksamasına neden olmakta. Red Wings, Pobeda Air gibi alternatif firmalar yüksek fiyatlı biletlere az da olsa çare olmakta.

Harita
Nerede Yenir?
Konaklama
Araç Kiralama
Otobüs Bileti
Uçak Bileti
İçeriğimizi beğendiyseniz bizi @gezilesiyer İnstagram hesabımızdan takip edebilir, Ayrıca arkadaşlarınızı da bu makaleden haberdar edebilirsiniz.
Ücretsiz olarak gezi yazılarınızı sitemizde yayınlayabilir, 100'lerce kişinin kafasındaki sorulara cevap olabilirsin. İçerik ekle kısmına tıkla, hemen başla!
Yazımızda bulunmayan ve sizin bildiğiniz ekstra bir bilgi oldu mu? İlave etmek isterseniz Yorum Ekle kısmına tıklayarak bunu bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN | yazmadan önce

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın