Avrupa’nın En Ucuz Havayolu Şirketi

Hakkında Bilgiler

Yurt dışı seyahatlerini havayolu firmaları ile yürütecek kişiler için bilet fiyatları en önemli konular arasında yer almaktadır. Her geçen gün artan şirket sayısı nedeni ile meydana gelen rekabet faktörü müşterilere uygun fiyat olarak yansıması bu tür ulaşım ile seyahat yapmayı günden güne kolaylaştırmıştır. Doğrudan gidilecek şehre uygun bilet bulunmasa da alternatif yakın şehirlere uçuş sağlamak her zaman daha avantajlıdır.

Seyahat Rehberi - 386a640b910da0cd8662432f68e5e51f

Avrupa’da En Ucuz Havayolu Firmaları

Listemize Türkiye’den başlayacak olursak; ülkemizdeki en ucuz biletler Anadolu Jet, Atlasglobal, Onur Air ve Pegasus Airlines’in yer aldığını söyleyebiliriz. Seferler konusunda herhangi bir sıkıntısı olmayan bu firmaların Avrupa’nın birçok noktasına uçuşları bulunmaktadır.

Seyahat Rehberi - Cat on A Plane Wing

Almanya için yapılacak bir seyahat için birçok kişi Air Berlin firmasını tercih etmektedir. Bunun ile beraber TUIfly, Germania gibi alternatif seçenekler de bulunmaktadır.

İngiltere için indirimli ya da ucuz bilet bulabilmek çoğu zaman sıkıntılı olarak görülmekte. easyJet, Flybe, jet2 gibi firmalar müşterilerine düşük bütçeli uçuşlar sunduğunu söyleyebiliriz.

Seyahat Rehberi - sigorta

İspanya için alternatifin bulunmadığını söylesek biraz mutlu olabilirsiniz. Vueling Airlines, indirim açısından alternatifi olmayan bir firma olarak gözümüze çarpmakta.

Air Italy, Blu-express, Windjet ise İtalya için planlanan seyahatler için kullanılabilecek indirimli havayolu şirketleri arasında yer almakta.

Seyahat Rehberi - p03vfmdq

Ülkemize yakın olmasının yanında bilet fiyatlarının oldukça yüksek olması Rusya üzerine gerçekleştirilmesi planlanan gezilerin aksamasına neden olmakta. Red Wings, Pobeda Air gibi alternatif firmalar yüksek fiyatlı biletlere az da olsa çare olmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.