Dünyanın En Büyük Araç Kiralama Şirketi Enterprise İle Seyahatlerinizi Kolaylaştırın!

Hakkında Bilgiler

Dünyanın En Büyük Araç Kiralama Şirketi Enterprise İle Seyahatlerinizi Kolaylaştırın!

Araç kiralama şirketleri, kişilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda özel araç tahsis eden firmalardır. Yurtdışı ya da şehir dışı tatillerinizi kolaylaştırmak amacıyla, arabanızın olmadığı ya da kullanamadığınız durumlarda araç kiralama şirketleri ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için hizmet sunuyor. Araba kiralama hizmeti veren araç kiralama şirketleri müşterilerine zamanında ve istedikleri araçları teslim ettikleri gibi aracın temizliği ve konforu konusunda da oldukça hassas davranıyorlar. Araç kiralarken, tüm bu özellikleri bünyesinde barındıran ve müşterilerine her türlü bütçeye uygun araç seçenekleri sunan firmaların tercih edilmesi müşteri memnuniyeti açısından oldukça önem taşıyor. 60 yılı aşkın süreli tecrübesi ile araç kiralama şirketleri arasında en çok tercih edilen Enterprise, sizi araba sahibi olmanın gerektirdiği sigorta ve vergi gibi masraflardan da muaf tutarak istediğiniz hizmeti alabilmenize yardımcı oluyor.

60 Yılı Aşkın Tecrübesi İle Enterprise Hizmetinizde

Misyonunu müşteri odaklı belirleyen Enterprise Rent A Car, araç kiralama şirketleri arasında en bilinenlerin başında yerini alıyor. 1957 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde temelini atan şirket, 85 ayrı ülkede hizmet kalitesini artırarak faaliyetlerine devam ediyor. Günlük, haftalık ya da aylık olarak araç kiralama hizmeti sunan Enterprise, binek otomobilden SUV’a kadar birbirinden farklı seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına kapsamlı olarak cevap veriyor. Toplamda 27 ilde 50 ofisi bulunan Enterprise, araç kiralama şirketleri arasında müşterilerine en fazla seçeneği sunan şirketlerden biri. Havayolu seyahatleri sırasında müşterilerini rahat ettirmeyi amaçlayan firmanın ofisleri daha çok havalimanlarında konumlanıyor.

Lider araç kiralama şirketleri arasında yer alan Enterprise, otomatik ya da manuel vites, benzinli ya da dizel yakıt seçenekleri ile de pek çok alternatifi bünyesinde barındırıyor. Tek kişi seyahat edecek olanlar için daha küçük araçları bulunan firmanın, kalabalık aileler için ise geniş araçlar skalalarında yer alıyor.

Olası Kazalara Karşı Garantili Hizmet

Kiralama sırasında dilerseniz aracınızı sigortalatarak olası kazalara karşı tedbir alabilme fırsatı da yakalayabiliyorsunuz. Senetsiz araç kiralama imkanı sunan şirket müşterilerine güven problemi de yaşatmamış oluyor.

Enterprise’ın Avantajlar Dünyası İle Tanışın

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi ile yurt içinde nerede olursanız olun Enterprise yardımınıza koşuyor. Aracınızı dilerseniz en yakın Enterprise ofisine giderek, dilerseniz telefonla dilerseniz de online sayfası üzerinden kolayca kiralayabilirsiniz. Eğer araç kiralama şirketleri tercihiniz olacaksa, önceden yapılan araç rezervasyonları ile ihtiyacınız olan günde araç bulmama riskini ortadan kaldırmış olabilirsiniz. 20’nin üzerinde araç grubu bulunan Enterprise, yerli ve yabancı şirketlerle yaptığı kurumsal anlaşmalar sayesinde müşterilerine %50’ye varan avantajlı indirimler de sunuyor. Bu sayede araba kiralama sürecini daha kolay hale getiren firma, araç kiralama şirketleri arasından sıyrılarak farkını ortaya koyuyor.

Anlaşmalı kurumlar listesini her geçen gün artıran şirket şimdilik; Masterkobi kart sahipleri, MÜSİAD üyeleri, Denizbank çalışanları, Zorlu World üyeleri, Kuveyt Türk müşterileri ve çalışanları, D Smart ve Wings kart üyeleri, Ewe aboneleri, Axess kart sahipleri, Card Finans sahipleri, Migros Clup ve Türk Telekom üyelerine özel çok cazip indirimler sunarken, miles&smiles işbirliği sayesinde müşterilerine de binlerce mil kazandırıyor.

Ayrıca dönem dönem farklı araçlar üzerinde indirimler uygulayan şirket, online sayfası üzerinden tüm kampanyalarından müşterilerini haberdar ediyor. Araç kiralama şirketleri ile ilgili araştırma yaparken Enterprise’ın sayfasında görebileceğiniz bir diğer avantaj ise, şirketin online rezervasyonlar için özel indirimler sunuyor olması. Siz de bu avantajlar dünyasından yararlanmak için sık sık Enterprise sayfasını ziyaret ederek yolculuğunuzu avantajlı hale getirebilirsiniz. Enterprise bünyesinde yer alan araçları incelemek, mevcut kampanyalardan yararlanmak, kurumsal anlaşmalı firmaların avantajlarını öğrenmek ve kendinize en uygun aracı seçmek için Enterprise ofislerini ziyaret edebilir, telefon ya da https://www.enterprise.com.tr üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Pardon! Bölüyorum ama;

Sitemizde zaman geçirdiğinize göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Youtube kanalımızda hazırladığımız Gezi listeleri ve Yürüyüş turları videoları tam size göre.

Göster bakalım

Don`t copy text!