En Ucuz Otobüs Bileti İçin Adres: Onlinebilet.com

Hakkında Bilgiler

İnternet hayatımızı her alanda kolaylaştırıyor ancak seyahat sektöründe bir ayrı işimize yarıyor. Biletinden oteline tüm işlemlerimizi online yapar hale geldik. Uçak yolculuklarından önce tüm seferleri ve siteleri karıştırır bileti genellikle uzun bir kıyaslamadan sonra alırız.

Otobüs bileti için neden aynısı olmasın? Türkiye’de ulaşım hizmeti sağlayan 200’ün üzerinde otobüs firması bulunuyor, bunların 180’den fazlasının online bilet satışını ise onlinebilet.com gerçekleştirmekte. Gideceğiniz yere istediğiniz firmanın seferi var mı yok mu diye site site gezmeyin. Bu otobüs firmaları arasında Ulusoy Seyahat gibi büyük çaplı ulusal firmalar ile birlikte Nevşehirliler Seyahat gibi bölgesel firmalar da yer almaktadır.

En Ucuz Otobüs Biletleri

En ucuz otobüs biletini bulmak için zaman harcamayın. Teknoloji zamanında ucuz otobüs bileti bulmak hiç de zor değil. Seyahat edeceğiniz güzergahta tüm seferleri tek ekranda inceleyebilir ve biletinizi hiçbir komisyon ödemeden kolayca satın alabilirsiniz.

Dilediğin Koltuğu Seç

2+1 veya 2+2, seferlerin koltuk düzenini inceleyebilir, cinsiyet seçimi ile birlikte dilediğiniz koltuk numarasını seçebilirsiniz. Özellikle resmi tatil dönemlerinde biletinizi online almak size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Uygulamalar ile Otobüs Bileti Almak Daha Pratik

Düzenli otobüs yolculuğu yapanlar için ise önerimiz onlinebilet uygulamarı; ios ve android uygulamalar ile işlemleriniz çok daha pratik. Yolcu bilgilerini kaydedebilirsiniz, böylece her bilet alımında tekrar tekrar bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz.

Onlinebilet ios uygulamasını buradan, android uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

Online Otobüs Bileti İptal Kolaylığı

Tüm işlemleri online gerçekleştirdim peki ya iptal gerekirse mi diyorsunuz? Son 1 saate kadar satın almış olduğunuz biletin iptali sağlayabilirsiniz. Ücret iadesi de ödeme yaptığınız karta otomatik olarak sağlanır. Metro Turizm firmasında ise online iptal imkanı bulunmamakta olup firmanın çağrı merkezinin aranması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Pardon! Bölüyorum ama;

Sitemizde zaman geçirdiğinize göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Youtube kanalımızda hazırladığımız Gezi listeleri ve Yürüyüş turları videoları tam size göre.

Göster bakalım

Don`t copy text!