HeeyCar’dan araç kiralamanın avantajını yaşayın!

Hakkında Bilgiler

Araç kiralama çok avantajlı bir sistem olduğu özellikle iş seyahatleri ve tatillerde çok tercih edilir. Araç kiralama bu kadar yaygın olduğu için firmalar bu alanda profesyonel hizmet vermeye yönelmişlerdir. HeeyCar, zengin araç listesi ile müşterilerine istedikleri aracı kiralama seçeneği sunar. Firmamız yılın her döneminde uygun fiyatlı ve kaliteli araç kiralama hizmeti sunar. Turist olarak şehre gelmiş ve şehrin her yerini gezmek istiyorsanız geniş araç yelpazemize göz atabilirsiniz.

Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Araç kiralama bireysel ve kurumsal olarak yapılır. Kurumsal olarak araç kiralamalar firmalar tarafından yapılan araç kiralamalardır. Firmalar maliyetinin uygun olması ve arabada çıkan sorunlar ile uğraşmamak için satın almaktan ziyade kiralamayı tercih etmektedirler. Araç kiralama avantajları içinde araçla ilgili her teknik konu sizi bağlamaz. Kaskosu, sigortası, vergisinden siz sorumlu olmazsınız. Araçların bakım ve onarım işleri firma tarafından yapılır. Uzun dönem kiralamalarda ayrıca fiyat avantajı oluşur. Kısa dönem kiralamalara göre uzun dönemde daha düşük fiyatlar bulunmaktadır. Eğer kurumsal bir firmaysanız araç alarak daha fazla ekonomik yükün altın girmeyin. Uygun ödeme koşulları ile araç kiralama hizmetinden faydalanarak bu yükten kurtulun.

Filo Kiralama Nedir?

Şirket veya firmalar araç ihtiyaçlarını daha çok filo kiralayarak yapar. Uzun vade için filo kiralamak çok hesaplı olduğu için ekonomik olarak firmaya katkı sağlar. Genelde filo kiralama uzun zaman dilimleri için tercih edilir. Yılın her döneminde istediğiniz modelden araç kiralayabilir ve sadece işinize odaklanabilirsiniz. Araç ile ilgili her durumu firma üstlenir. Firmamız kredi kartsız ve depozitosuz araç kiralama yaparak müşterilerine gereken her kolaylığı sağlar.

HeeyCar Araç Kiralama
HeeyCar Araç Kiralama

Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Araç kiralamak istediğiniz anda HeeyCar sitesine (https://www.heeycar.com) girin ve istediğiniz aracı seçin. Tarihlerden sonra lokasyon seçimini yapın. Anadolu yakasında Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama seçeneğini tercih edebilir veya Avrupa yakasında İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca isterseniz adres teslimi hizmetimiz de mevcuttur.  Daha sonrasında ad-soyad, telefon numarası ve mail adresi gibi kişisel bilgilerin olduğu alanı doldurun. Firmamız araç kiralama için firmanın kurallarını müşteriye tebliğ eder. Hazırlanan sözleşme karşılıklı imzalar atılarak resmiyete dökülür. Seçtiğiniz aracı ofisimizden alabilir veya istediğiniz yere getrime hizmetinden yararlanabilirsiniz. Araç kiralama sözleşmesinde trafik kurallarını ihlal etmemek, alkollü araç kullanmamak, kaza durumlarında neler yapılması gerektiği ve ücret bilgisi yer alır. Aracı aldığınız gün sözleşmeye yazılır ve teslim saatiniz belirlenir.

Araç Kiralama Hizmetini Kimler Alabilir?

Araç kiralama hizmetini ehliyeti olan ve belli bir yaş sınırını geçen herkes alabilir. Ekonomik sınıf araçlarda 21 yaş sınır olup en az 2 yıllık ehliyete sahip olmak gerekir. Üst segment araçlar için istenen yaş ve ehliyet yılı daha yüksek olabilmektedir. Ehliyet ilk koşuldur. Ehliyetiniz olmadan araç kiralama hizmeti alamazsınız. Aracı kiralayan kişi araçtan sorumlu olan tek kişidir. Ek sürücü yazılmadığı takdirde aracı sadece kiralayan kişi kullanabilir. Ek sürücü için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Böylece uzun yolda iki sürücü birlikte aracı kullanabilir ve seyahatin tadını doyasyıa çıkarabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Araç kiralama ücretleri seçilen araca göre değişir. Araç tesliminde nakit veya kredi kartıyla ödeme yapılabilir. Ayrıca istendiği takdirde havale yoluyla da ödeme gerçekleştirilebilir.  Araç kiralama ücretleri ve teslim alma noktaları hakkında bilgi almak için firmamızı 0850 811 76 56 numaralı telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un her yerinden araç kiralama hizmeti sunar. İsterseniz detaylı bilgileri almak için sitemizde bulunan canlı destek üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Pardon! Bölüyorum ama;

Sitemizde zaman geçirdiğinize göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Youtube kanalımızda hazırladığımız Gezi listeleri ve Yürüyüş turları videoları tam size göre.

Göster bakalım

Don`t copy text!