İstanbul Havalimanı VIP Hizmetleri: Lounge, Fast Track ve Fazlası

Hakkında Bilgiler

Avrupa’nın en iyi havalimanı seçilen İstanbul Havalimanı, her yıl milyonlarca yolcu ağırlıyor. Yüzlerce noktaya doğrudan uçuş fırsatı sunan havalimanında geçirdiğiniz zamana değer katan, fark yaratan birçok hizmet bulunuyor. Bunlar içinde gelişmiş teknolojik özellikler ve çok yönlü hizmetlerle ön plana çıkan İstanbul Havalimanı otoparkı ve İstanbul Havalimanı vip deneyimi yaşayan lounge geliyor. Fast track ise zaman kaybetmek istemeyenleri bekliyor.

Fast Track İle Zamanınız Size Kalsın

İstanbul Havalimanı terminal binası, dünyanın en büyük terminal alanlarından biri. Özellikle uçuşunuz için az zaman kaldığında, zaman kaybetmeden terminalden uçağın kalkacağı kapıya kadar hızlı ulaşım çok önemli. Fast track, özel geçiş noktalarının avantajı ile zamana karşı yarışanlar için hızlı bir deneyim sunuyor. İç ve dış hatlarda sunulan fast track hizmeti, gelen ve giden yolcu katında bulunabilir. İGA pass üyeliği alarak yararlanılabilen fast track, giden yolcularda 1, 3 ve 7 numaralı giriş kapılarındaki güvenlik noktalarında bulunuyor.

İstanbul Havalimanı VIP Lounge

Uçuş öncesinde havalimanında zaman geçirirken, konforlu bir deneyim yaşamak, işe devam edebileceğiniz bir ortam bulmak önemli. Bunun da ötesinde yemek yemek, TV izlemek ya da uçuş ekranın takip etmek de şart. İstanbul Havalimanı vip konseptli bir hizmet sunan lounge alanıyla da dikkat çekiyor. IGA lounge, iç ve dış hatlar katında, giden yolcu alanında bulunuyor. Uçuş öncesi zamanınızı keyifli geçirmeniz adına her şeyin düşünüldüğü VIP lounge, business class standartlarında bir deneyim yaratıyor. Oldukça çok yönlü hizmetlerin yer aldığı İstanbul Havalimanı vip lounge’da masaj servisi, açık büfe yemek, duş, uzanma alanı ve bilardo masası bulunuyor. Olanaklar, iç hat ve dış hat lounge’larında farklılık göstermekte.

İGA Otopark Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul Havalimanı, 40 bin araç kapasiteli büyük bir otoparka sahip. Uçuşunuza doğru ilerlerken, İstanbul Havalimanı otopark hizmeti ile aracınızı güvenle emanet edebilirsiniz. İGA otopark ücretleri, havalimanına aracını bırakmak isteyenlerin merak ettiği bir konu. Saatlere göre İstanbul Havalimanı otopark ücretleri şu şekilde:

  • 0-1 saat arası: 27 TL
  • 1-3 saat arası: 33 TL
  • 3-6 saat arası: 50 TL

Uzun süreli otopark kullanımında ise fiyatlar birim bazında daha uygun hale geliyor. 15 günlük otopark kullanım ücreti 525 TL olurken, 1 aylık kullanım ise 571 TL seviyesinde. Aracın plakasından anlık olarak nerede olduğunu tespit edebileceğiniz İstanbul Havalimanı otoparkı, 2500 kamerası ile yüksek güvenlik standardında hizmet sunuyor. Otoparkta vale ücreti 100 TL olarak uygulanabilirken, dileyen yolcular aracı için bakım, akaryakıt dolum, lastik değişim ve yetkili servis onarım hizmeti dahi alabiliyor.

İstanbul Havalimanı, sağladığı olanaklarla keyifli bir yolculuk için ihtiyaç duyulan her şeyi sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.