İstanbulda Boğaz Turu / Tekne Fiyatları

Hakkında Bilgiler

Katılmayı düşündüğünüz tekne turu organizasyonunda sizi ne gibi etkinlikler bekliyor biraz detaylı yazalım istedik. Bu etkinlikte İstanbul boğazının eşsiz güzelliğine şahit olacağınızı da sakın unutmayın.

Boğaz Turu denince aklınıza ilk olarak sıradan bir organizasyon gelmesin. Bunu daha iyi hale getiren etkinliklerin başlıca olanları, Doğum Günü, Nikah Töreni, düğün, Mezuniyet Kutlaması, Süpriz Evlenme teklifi, Özel Toplantılar, Boğaz turu, Kahvaltı, İftar yemeği ve aklınıza gelebilecek hepsi için özel tekne kiralamanız pekala mümkün. Listeyi Aşağıdaki gibi daha iyi anlaşılması açısından açalım isterseniz.

Hatırlatma: Fiyat aralığı sezona ve tekne şıklığına göre farklılık gösterdiğini unutmayın. Eğer karar verdiğiniz bir seçenek olursa lütfen o konu tekil olarak bir araştırma yapın ve firmalardan bütçenize uygun teklif isteyin.

 İstanbul Boğazında Tekne Turu

Tekne Turlarının güzergahı genelde belli olup ilave etmek istediğiniz konumu daha önceden geziyi düzenleyen kişilerle görüşebilirsiniz. Toplu Halde İş arkadaşlarınızla Akşam yemeği organizasyonu yapmanız mümkün. Kişi Sayısına göre fiyat değişebilir. Daha önce Reklamını yapmamızı rica eden bir firmanın hizmetlerini incelemek için buraya tıklayabilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Hizmetler Genelde şöyledir;

2 Saatlik Boğaz Turu,
Ordövr Tabağı: 8 Çeşit,
Ara Sıcak, Ana Yemek,
Salata, Tatlı, İçecek

Teknede Doğum Günü

1 veya 2 saatlik gezi paketlerinden yararlanabilir saat olarak uygun bir tekne veya yat bulmalısınız. Sürpriz yapacağınız kişinin haberi olmadan firma sizin yerinize bütün organizasyonu yapıyor. size sadece fiyatta anlaşmak kalıyor.

Teknede Düğün Şöleni

500 kişilik kapasiteli oldukça geniş teknelerden birisini kiralayıp nikahınızı Eşsiz bir boğaz manzarasında kıyabilirsiniz. Eğer düğün için böyle bir etkinlik düşünüyorsanız organizasyonunuz mükemmel olmalı. küçük çaplı şeylerden kaçınıp hatrınızdan silinmeyecek bir program çizip her şeyin eksiksiz olması gerekir. bunun için birbirinden kaliteli firmalar yardımınıza koşuyor. Bizim tabii ki referansımız yok. Bu konuda da sizi yalnız bırakıyor eğer evleniyorsanız Mutluluklar diliyoruz 🙂

 Sürpriz Evlenme Teklifi

Yatta Lazerli Evlenme teklifi şu sıralar en popüler hale gelen boğaz etkinliklerinden birisidir diyebilirim. Yata biniyorsunuz ve finalde boğaz köprüsünün altında partnerinize unutmayacağı bir teklif sunuyorsunuz. (tekne için olanı da mevcuttur.)

Boğaz programı genelde anlaştığınız firma tarafından paket halindedir. Özel bir paket yapabilir veya teklif isteyebilirsiniz. başlıca bir program çizmem gerekirse;

Programlar Genellikle şu şekildedir;

2 Saat Boğaz Turu, Mum ve Gül Yaprakları
Dans ve Müzik, Fotoğraf ve Video Çekimi
Yiyecek ve İçecek, Lazer Gösterisi
Kemancı, Çiçek Buketi
Yazılı Pasta, Balon ve Süsler

Boğaz Turu Güzergahı tamamen sizin istediğiniz doğrultusunda olabilir. Aşağıdaki Fiyat teklifleri sadece tahminidir, şirket ve tekne kalitesine göre değişkenlik gösteriğini sakın unutmayın.

Boğazda Tekne / Yat Tur Fiyatları (Ortalama)

Kahvaltı Kişi Başı: 20TL – 80 TL
Yemekli/İftar/Yüzme Kişi Başı: 75 TL – 250 TL
Evlilik Teklifi İçin Yat Fiyat aralığı: 1000 TL – 1750 TL

Verilen Hizmetlerden Bazıları; Kına Gecesi, Yılbaşı Gecesi, Nişan Düğün, Mezuniyet, Fasıl, Evlilik Yıl dönümü, Akşam Yemeği, İftar Yemeği, Sünnet Düğünü ve Yüzme Turu gibi aktiviteleri önceden arayıp rezerve etmelisiniz.

Organizasyon Fiyatları

2019 Sezonu için kişi başı  60₺  olup, grup halindeki turlarda esneklik sağlanabilmektedir. Güncel fiyatlar için Resmi sayfalarını ziyaret edebilir iletişim bölümünden teklif isteyebilirsiniz.

Website: http://www.tekneturu.org
İletişim ve Rezervasyon
E-posta: iletisim@tekneturu.org
Gsm: 0850 888 32 80 / 0542 410 36 00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Pardon! Bölüyorum ama;

Sitemizde zaman geçirdiğinize göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Youtube kanalımızda hazırladığımız Gezi listeleri ve Yürüyüş turları videoları tam size göre.

Göster bakalım

Don`t copy text!