Kaliteli Araçlar İle Yolculuğunuzun Konforunu Arttırın

Hakkında Bilgiler

Kaliteli Araçlar İle Yolculuğunuzun Konforunu Arttırın

Araç kiralama son dönemde popüler hale gelen fırsatlardan bir tanesidir. Farklı noktalara daha kolay bir şekilde ulaşım sağlamak isteyen bireyler, bütçelerine uygun araçları kiralayarak konforlu bir yolculuk geçirebilmektedirler. Bu noktada firmamız Elitcar Rental, farklı araç alternatiflerine sahip, son derece güvenilir şirketlerden bir tanesidir. İlk kez araç kiralama hizmetlerinden yararlanacak olan bireyler, müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek kendilerine uygun kampanyaları değerlendirebilirler. 20 farklı marka ile çalışılması, şirketimiz bünyesinde 60’dan fazla araç alternatifinin bulunması, bireyler açısından son derece faydalıdır.

7/24 Yardım İle Problemlerinize Çözüm Bulma Fırsatı

Firmamızın araç kiralama hizmetlerini değerlendiren müşterilerimiz, aynı zamanda günün her saatinde,  7/24 olarak hizmet veren müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirler. Araçta herhangi bir sorun çıkması, ya da bireylerin problem yaşamaları durumunda yardımcı olan müşteri temsilcilerimiz, bu sayede bireylerin memnun olmalarını da hedefler.

  • Şirketimiz bünyesinde aktif bir destek biriminin bulunması, kişilerin araç kiralama sorunlarının kısa sürede çözülmesi açısından son derece faydalıdır.
  • Bazı durumlarda, araç kiralama süresini geçiren bireyler, hemen müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek bilgilendirme sağlayabilirler.
  • Yine aynı şekilde araç kiralama fırsatların değerlendiren ancak daha sonrasında aksilik yaşayan kullanıcılar da müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek yardım talebinde bulunabilirler.
  • Hem internet sitesi üzerinden hem de iletişim numaraları aracılığı ile destek veriliyor olması, firmamızın profesyonel çalışmayı hedeflediğinin bir kanıtıdır.

Kaliteli Ve Modelli Araçları Kiralama Seçeneği

Müşteri hizmetleri dışında, kuruluşumuz içerisinde kiralanan tüm araçlar son derece kalitelidir. 2016-2017 model araçların bulunması, kilometrelerinin ise düşük olması, müşterilerimizin konforlu bir şekilde seyahatlerini geçirmelerine yardımcı olur. Bu noktada hasar görmüş ya da kazalı araçlar ile çalışmayan şirketimiz, müşterilerimizin can güvenliğini de önemser.

İnternetten araç kiralama imkanı: Şubelere ulaşım sağlayamayan bireyler, internet sitemiz üzerinden de kolaylıkla araç kiralama fırsatlarını değerlendirebilirler. Kolay bir ara yüze sahip olan (https://elitcarrental.com) sayfamız içerisinde kişiler, tarihleri ve araç modelini seçtikten sonra kolay bir şekilde kiralama yapabilirler. Üstelik bu sayede bireyler, istedikleri noktaya araç gönderilmesini de talep edebilmektedirler. Otogar ve havaalanı dışında, evlere teslim seçeneğimizin de olması, müşterilerin memnun edilmeleri açısından önemlidir.

Kasko İle Hem Siz Hem Aracınız Güvence Altında

Firmamız içerisinde araç kiralayan müşterilerimiz, aynı zamanda kasko fırsatlarını da değerlendirebilirler. Oto kiralama ya da araç kiralama hizmetleri sırasında, bireylerin karşılıklı imzalanan sözleşme sırasında, en güvenilir sigorta türlerinden bir tanesini tercih etmeleri önemlidir.

  • Daha sonrasında bir kaza durumunun yaşanması halinde, müşterinin zarar görmemesi açısından kasko önemlidir.
  • Elitcar Rental olarak kuruluşumuz içerisinde yer alan full kasko seçeneği ile bireylerin maddi kayıp verme riski en aza indirilmektedir.
  • Çalıntı ya da kaza gibi durumlarda devreye giren sigorta türleri sayesinde hem firmamız hem de müşterilerimiz zarar görmeden rahatlıkla hareket edebilirler.
  • Kasko ve sigorta koşulları konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılarımız, müşteri hizmetleri ile görüşerek daha bilinçli bir şekilde hareket edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Pardon! Bölüyorum ama;

Sitemizde zaman geçirdiğinize göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Youtube kanalımızda hazırladığımız Gezi listeleri ve Yürüyüş turları videoları tam size göre.

Göster bakalım

Don`t copy text!