Keşfetmeyi Seven Çiftler İçin Vizesiz Balayı Fırsatları!

Hakkında Bilgiler

Yeni evli çiftler, heyecanlı ve yorucu bir düğün serüvenin ardından keyifle dinlenmek ister. Çiftler tarafından yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da birçok eğlenceli tatil planı yapılır. Vize işlemleriyle uğraşmayı düşünmeyen, bir an önce tatile başlamak isteyen tatilsever çiftler için vizesiz balayı ülkeleri oldukça popülerdir.

Balayınızı Keyifle Yapacağınız Vize Gerektirmeyen Ülkeler Hangileridir?

Yeni evli çiftler, heyecanlı ve yorucu bir düğün serüvenin ardından keyifle dinlenmek ister. Çiftler tarafından yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da birçok eğlenceli tatil planı yapılır. Vize işlemleriyle uğraşmayı düşünmeyen, bir an önce tatile başlamak isteyen tatilsever çiftler için vizesiz balayı ülkeleri oldukça popülerdir. Avrupa ülkeleri arasında yer alan şu ülkelere vizesiz gitmek mümkündür:

  • Andorra
  • Arnavutluk
  • Karadağ
  • Makedonya
  • Kosova
  • Sırbistan
  • Rusya

Güney Amerika’da bulunan Arjantin, Bolivya, Ekvator, Kolombiya, Paraguay, Şili ve Peru vizesiz ülkelerdendir. Bahamalar, Virjin Adaları, Panama ve Kosta Rika Kuzey Amerika’da bulunan vizesiz balayı ülkeleri olarak ön plana çıkar.

Gidilecek Mevsime Göre Balayınız için Tercih Edebileceğiniz Ülkeler Hangileridir?

Balayı tatili denilince akıllara ilk olarak yaz mevsimi gelir. Haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaz mevsiminin keyfini çıkarmak isteyen tatilseverler için Fiji Adaları oldukça iyi bir seçenektir. Toplamda 300 adadan meydana gelen Fiji Cumhuriyeti’nde sonsuz mavilik doğanın eşsiz güzelliği ile buluşur. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ise sıcak yaz aylarını derin maviliklerinde serinletme fırsatı sunar. Son zamanlarda isminden sıklıkla bahsedilen Maldivler ise göz kamaştırıcı güzelliğini 30 güne kadar vizesiz olarak konuklara sunar. Eğlenceyi ve neşeyi doruklarına kadar hissetmenin mümkün olduğu vizesiz balayı ülkelerinden bir diğeri ise Brezilya’dır. Yılın hemen her döneminde renkli etkinlikler, festivaller ve organizasyonlar ile balayı turlarının eğlence dolu rotalarında yerini alır.

Farklı Ülkeler Görmek İsteyen Çiftler için Vizesiz Balayı Tur Seçenekleri Nelerdir?

Farklı kültürler, çeşitli tarihi dokular ve eşsiz yaşantılara tanıklık etmek isteyen çiftler vizesiz balayı turları ile istedikleri tatile kavuşma fırsatına sahip olur. Vizesiz turlar sayesinde seyahat izin belgelerini beklemeye gerek kalmadan dünyanın dört bir yanında konumlanan ülkeleri ziyaret etmek mümkündür. Turların içeriklerinde yer alan imkanlar dahilinde konforlu ve keyifli bir tatil fırsatı sunulur. Ulaşım, konaklama, yeme-içme ve gezi boyunca temin edilen tur rehberi sayesinde hem eğlenceli hem de güvenilir turlar konuklar için organize edilir. Kısa süreli turların yanı sıra uzun süreli ve geniş fırsatlar ile donatılan turlar da çiftlere özel olarak sunulur.

Balayı Konaklamanıza Özel Otel Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Vizesiz balayı ülkelerinde konaklamak için önceliğiniz otelin konumu olmalıdır. Ulaşım açısından rahat etmeniz sizin yararınıza olur. Rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmek tatiliniz boyunca size büyük bir avantaj sağlar. Otelden beklentileriniz ve istekleriniz  doğrultusunda ultra her şey dahil, her şey dahil, oda kahvaltı ve sadece oda konseptleri ile otel seçiminizi yapabilirsiniz. Tesislerin temin ettikleri havalimanı servisleri, özel araç kiralama hizmeti ve tur danışma birimleri hakkında bilgi edinmek tatiliniz sırasında konforla hareket etmenize olanak tanır. Bütçenizi ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak balayı otellerinin sunmuş oldukları hizmetlere göre otel tercihinizi yapabilirsiniz.

Benzersiz Fırsatlar Sunan Vizesiz Turlar için Setur’u Ziyaret Edin!

Yılın her döneminde birbirinden avantajlı fırsatlar ile dünyanın farklı ülkelerine seyahat etmek istiyorsanız Setur’un ayrıcalıklarla dolu fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Vizesiz turlar ile hangi ülkelere ne şekilde gidileceğini ve o ülkede hangi önemli bölgelerin olduğunu öğrenmek Setur ile oldukça kolay. Erken rezervasyon fırsatları ve güvenli ödeme seçenekleri ile ekonomik bir tatil mümkün. Siz de yıllarca aklınızdan çıkmayacak bir seyahat deneyiminin hayalini kuruyorsanız yalnızca birkaç dakika içinde dilediğiniz tura katılarak hayalini kurduğunuz tatile sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.