Ana sayfa Seyahat Rehberi Konforlu Bir Gezi İçin En İyi Android Uygulamalar

Konforlu Bir Gezi İçin En İyi Android Uygulamalar

1268

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımızın ne kadar kolaylaştığını, paylaşılan bir bilgiye ne kadar sürede ulaşabildiğimiz artık tartışılamayacak bir boyutta. Özellikle akıllı telefonlar sayesinde geliştirilen uygulamalar her alanda hayatımızı kolaylaştığı gibi gezi hayatının da büyük oranda şekillenmesine olanak sağlamakta. Bu uygulamalar arasında yer alan “Hostelworld” tüm Dünya üzerinde en ekonomik otel ve hostel seçeneklerini bünyesinde barındırarak en ucuz konaklamanın nasıl olması gerektiğini kullanıcılarına paylaşır.

 

 

CouchSurfing

Dışarıda kalmışa ev, aç kalana yemek olanakları bulunan ve Dünyanın en büyük yardımlaşma platformları arasında yer alan CouchSurfing, düşük bütçeli gezi hayalleri kuran kişiler için biçilmiş kaftan niteliğinde. Dünyanın her bölgesinden bulunan gezginler ücretsiz konaklama seçenekleri ile misafirlerini hem ağırlıyor, hem gezdiriyor.

 

Trip Advisor

 

Dünyanın en büyük gezi planlayıcı sitesi ve uygulaması olarak karşımıza çıkan Trip Advisor, konaklama olanağı olan her kuruluş hakkında kullanıcıların yorumlarını alan ve diğer ziyaretçilere örnek olarak sunan bir oluşuma sahiptir. Bunun yanında şehirler için gezilecek yerler, önerilen seyahat planları gibi birçok seçeneğinin de bulunduğunu hatırlatmak istiyoruz.

 

Bu uygulamaların yanında en güvenilir ve güncel kaynağın Google Map servisinin olduğunu da hatırlamak istiyoruz. Maps uygulaması ile daha çok seyahatler sırasında yol bulamama sorununun halledildiğini hatırlatmak istiyoruz. Bunun ile beraber alternatif uygulamalar var ise bunları bizlerle paylaşabileceğinizi düşünüyoruz.

Harita
Nerede Yenir?
Konaklama
Araç Kiralama
Otobüs Bileti
Uçak Bileti
İçeriğimizi beğendiyseniz bizi @gezilesiyer İnstagram hesabımızdan takip edebilir, Ayrıca arkadaşlarınızı da bu makaleden haberdar edebilirsiniz.
Ücretsiz olarak gezi yazılarınızı sitemizde yayınlayabilir, 100'lerce kişinin kafasındaki sorulara cevap olabilirsin. İçerik ekle kısmına tıkla, hemen başla!
Yazımızda bulunmayan ve sizin bildiğiniz ekstra bir bilgi oldu mu? İlave etmek isterseniz Yorum Ekle kısmına tıklayarak bunu bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN | yazmadan önce

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın