Adana Mavi Su Aqualand | Giriş Ücreti, Nerede ve Nasıl Gidilir?

Hakkında Bilgiler

Ülkemizde termometrelerin en yüksek dereceyi gösteren illeri arasında yer alan Adana‘da, yaz aylarında Mavi Su Aqualand serinlemek için biçilmiş bir kaftan niteliğinde. Bu içeriğimizde Adana’da serinlemek isteyenlerin Mavi Su Aqualand  su parkını tercih ettiklerinde bu işletme hakkında bilgi, giriş ücretleri ve ulaşım bilgileri gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.


Mavi Su Aqualand, Adana’nın en büyük su parklarından biridir. Serinlemek ve eğlenmeniz için Mavi Su Aqualand’da kaydıraklar, su kanalları, aile havuzları, çocuk havuzu ve dalga havuzları gibi pek çok bölüm yer alıyor.

Çocuklar ve yetişkinler için özel yapılmış havuzlara kaydıraklardan düşerken adrenalin tutkunuzu yeniden yaşayacak, her seferinde yeniden binmek isteyeceksiniz.

Her su parkında olduğu gibi Mavi Su Aqualand’da da dışarıdan yiyecek ve içecek sokulması yasak. İçeride yer alan kafeterya ve restoranlardan yararlanıyorsunuz. Ancak bu yiyecek ve içecek noktalarında nakit ve kredi kartı geçersizdir.

Mavi Su Aqualand, Adana
Mavi Su Aqualand, Adana

Su parkına giriş esnasında size temin edilen para kartınıza gişe bölümünden para aktararak alışverişlerinizi o kartla yapabiliyorsunuz. Bu sistem güvenlik için çoğu su parklarında uygulanmaktadır.

Yine tesis içerisinde bulunan kıyafet dükkanında şort, mayo, güneş gözlüğü ve güneş kremi gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Mavi Su Aqualand Havuzları

Mavi Su Aqualand Su parkı içerisinde yer alan bölümler şu şekildedir.

Body Slide x2 Çocuk Body Slide Çılgın Nehir (Crazy River)
Botlu Kaydırak x2 Çocuk Geniş Kaydırak Yüzme Havuzları
Geniş Kaydırak Tavşan Kaydırak Çocuk Havuzları
Aquatube Fil Kaydırak Dalga Havuzu
Space Bowl Kaplumbağa Kaydırak Aquapark
Hill Slide Mantar Fiskiye

Giriş Ücretleri (2023)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
Yetişkin 160 TL
12 yaş ve altı 140 TL
0-5 yaş arası Ücretsiz
Asker ve Polis 140 TL

2023 yılında Mavi Su Aqualand  giriş ücretleri yetişkinler için 160 TL‘dir. 12 yaş ve altı için 140 TL iken, Asker ve polisler 140 TL‘dir.

Bu fiyatlar hafta içi ziyaretler için geçerlidir. Hafta sonları yetişkinler için 180 TL, 12 ve altı için 160 TL, Asker ve polisler için 160 TL‘dir.


Yüzme Kursu Aboneliği

Serinlemenin yanı sıra yüzme kursu hizmeti de vermektedir. Yüzme konusunda acemilik çekiyorsanız Bireysel ve aile üyeliği gibi paketlerden yararlanıp, yüzme kabiliyetinizi geliştirebilirsiniz.

Üyelik ücretleri 995 TL ila 1245 TL arasında değişmektedir. Abonelik fiyat listesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Nerede ve Nasıl Gidilir?

Mavi Su Aqualand, Adana’nın Yüreğir ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor. Merkezi bir konumda yer alan Mavi Su Aqualand’a ulaşım için toplu taşıma hizmetlerinden yararlanabilir, yahut aşağıdaki adres ve konum bilgilerinden yararlanıp özel aracınız ile gidebilirsiniz.

 • Adres: Yavuzlar Mahallesi, Hacı Sabancı Blv. No: 31, 01220 Yüreğir / Adana
 • Konum bilgileri için tıklayın.
 • Telefon: 0322 324 11 40
 • Website: www.aqualandadana.com

# Eğer yolunuz Adana’a düşerse daha önceden hazırlamış olduğumuz Adana’da gezilecek en güzel 30 yer adlı içeriğimizi inceleyebilir, içeriği kendinize rehber edinebilirsiniz.

Yol Tarifi / Google Haritalar

 • Zeynep
  Zeynep - 22:57

  Merhaba iyi günler dilerim fiyatlar 30 ile 35 arasımı şuan bir artma gerçekleştimi yani yazılan fiyatlar güncelmi

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.