Aqua Vega Akvaryum Tanıtımı | Giriş Ücreti, Nerede ve Nasıl Gidilir?

Genel Bilgiler

Aqua Vega Akvaryum Hakkında Bilgi

Su altı dünyasının en heyecan verici canlıları keşfedilmeyi bekliyor. Dünyanın farklı noktalarından Aqua Vega için getirilen deniz canlıları, Ankara’nın en sevilen alışveriş merkezlerinden biri olan Nata Vega Outlet’in -2. katında bulunuyor.

Zaman zaman heyecanlanacağınız, zaman zaman şaşıracağınız bu tünel yolculuğunda 12.000 deniz canlısını tanımanın tadını çıkaracaksınız.

Aqua Vega Akvaryum

Toplam 4.5 milyon litre su kapasitesine sahip ve 98 metre uzunluğunda olan Aqua Vega, Köpekbalıklarından Koi balıklarına, Napolyon balıklarından Palyaço balıklarına kadar yüzlerce çeşit balığa ev sahipliği yapıyor.

Ankara’da gezip görebileceğiniz yerlerden en önemli sırayı Nata Vega Akvaryum almaktadır. 24 farklı akvaryumda, 12.000 deniz canlısının yer aldığı Aqua Vega ziyaretçilerine tabiatın çok özel ve gizemli türlerini kendi doğal ortamlarındaymışçasına sunuyor. Dünyanın dört bir yanından getirilen canlılar, heyecan dolu bir macera ve yüksek adrenalin için Ankara’da.

Aqua Vega Akvaryum Resimleri

ADRENALİN DÜNYASI

250 farklı vahşi canlının bir arada yaşadığı Adrenalin Dünyası, adrenalin tutkunlarının yeni adresi. Burada gördüğünüz canlıların özellikleri sizi çok şaşırtacak! Dünyanın en ilginç ve en tehlikeli canlıları Adrenalin Dünyası’nda sizi bekliyor.

Aqua Vega Akvaryum

Adrenalin Dünyası Sakinlerinden Bazıları

Gila Canavarı: Dünyanın en zehirli kertenkelesi
Mojave Çıngıraklı Yılanı: Dünyanın en zehirli çıngıraklı yılanı
Çöl Engereği: Dünyanın en zehirli engereği
Goliath: Dünyanın en büyük tarantula türü (Boyu 30.5 cm’ye ulaşabiliyor)
Altın Ok Kurbağası: Dünyanın en zehirli kara hayvanı
Afrika Dev Kırkayağı: Dünyanın en büyük kırkayağı
Kafesli Piton: Dünyanın en uzun yılanı

Giriş Ücretleri & Ziyaret Saatleri
Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
Yetişkin 35 TL
Öğrenci 24 TL
0-3 yaş grubu Ücretsiz

Aqua Vega Akvaryum 2019 Giriş Ücreti

Bu ücretlendirme bilgisi 2019 yılının son aylarına aittir. Değişkenlik gösterse de bu fiyatlara yakın bir rakam olacaktır. Kesin bilgi için sayfa sonunda eklediğimiz müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.


Aqua Vega Akvaryum Ziyaret Saatleri

Nata Vega çalışma saatleri: Hafta içi 10.00 – 20.00 saatleri arasında, Hafta sonları ise 11.00 – 21.00 saatlerinde Nata Vega Akvaryumu ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Gidilir? Konum Bilgileri
Harita sokaklarında dolaşmak için ikonu sürükleyin Harita üzerindeki insan simgesini sürükleyip bırakarak haritada sokaklarda dolaşabilirsiniz! (Bazı konumlar Google Maps tarafından henüz sokak görünümüne açılmamış olabilir.)

Aqua Vega Akvaryum Nerede ve Nasıl Gidilir?

Toplu taşıma ile: Ankara ilinin Mamak ilçesinde bulunan Nata Vega Outlet adlı alışveriş merkezinin içerisinde yer almaktadır. Bölgeye aranız ile ulaşarak alışveriş merkezine ait olan otoparkı kullanabilirsiniz. Akvaryuma toplu taşıma ile ulaşmak isteyen ziyaretçiler ise EGO 351, EGO 340, EGO 334, EGO 337 ve EGO 347 numaralı toplu taşıma araçlarını kullanabilirler.

Özel araç ile: Mamak ilçesine gelmeleri gerekmektedir. Daha sonra Doğukent Bulvarı’na doğru hareket ettikten sonra İkea’nın hemen yanından akvaryuma giriş yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Doğukent Bulvarı Nata Vega Outlet – ANKARA
Müşteri Hizmetleri: 444 87 76

Konum bilgileri için tıklayın.


 »  Eğer yolunuz buraya düşmüşse Ankara’da bulunan Mogan Parkı ve Kocatepe camii ziyaret etmeniz gereken yerler arasındadır. Ayrıca size rehber olacak olan Ankara’da Gezilecek Yerler Adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pardon! Bölüyorum ama;

Sayfamda bu kadar zaman geçirdiğine göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Tüm gezi listelerinin periyodik olarak yayına alındığı Youtube kanalımıza abone olarak bizi yakından takip edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ABONE OL