Aqua Vega Akvaryum Hakkında Bilgi

 #  Su altı dünyasının en heyecan verici canlıları keşfedilmeyi bekliyor. Dünyanın farklı noktalarından Aqua Vega için getirilen deniz canlıları, Ankara’nın en sevilen alışveriş merkezlerinden biri olan Nata Vega Outlet’in -2. katında bulunuyor.

 #  Zaman zaman heyecanlanacağınız, zaman zaman şaşıracağınız bu tünel yolculuğunda 12.000 deniz canlısını tanımanın tadını çıkaracaksınız.

 #  Toplam 4.5 milyon litre su kapasitesine sahip ve 98 metre uzunluğunda olan Aqua Vega, Köpekbalıklarından Koi balıklarına, Napolyon balıklarından Palyaço balıklarına kadar yüzlerce çeşit balığa ev sahipliği yapıyor.

 #  Ankara’da gezip görebileceğiniz yerlerden en önemli sırayı Nata Vega Akvaryum almaktadır. 24 farklı akvaryumda, 12.000 deniz canlısının yer aldığı Aqua Vega ziyaretçilerine tabiatın çok özel ve gizemli türlerini kendi doğal ortamlarındaymışçasına sunuyor. Dünyanın dört bir yanından getirilen canlılar, heyecan dolu bir macera ve yüksek adrenalin için Ankara’da.


Aqua Vega Akvaryum Resimleri

ADRENALİN DÜNYASI

250 farklı vahşi canlının bir arada yaşadığı Adrenalin Dünyası, adrenalin tutkunlarının yeni adresi. Burada gördüğünüz canlıların özellikleri sizi çok şaşırtacak! Dünyanın en ilginç ve en tehlikeli canlıları Adrenalin Dünyası’nda sizi bekliyor.

Aqua Vega Akvaryum

Adrenalin Dünyası Sakinlerinden Bazıları

Gila Canavarı: Dünyanın en zehirli kertenkelesi
Mojave Çıngıraklı Yılanı: Dünyanın en zehirli çıngıraklı yılanı
Çöl Engereği: Dünyanın en zehirli engereği
Goliath: Dünyanın en büyük tarantula türü (Boyu 30.5 cm’ye ulaşabiliyor)
Altın Ok Kurbağası: Dünyanın en zehirli kara hayvanı
Afrika Dev Kırkayağı: Dünyanın en büyük kırkayağı
Kafesli Piton: Dünyanın en uzun yılanı


Aqua Vega Akvaryum Ziyaret Saatleri

Sezon Açılış Saati Kapanış Saati
Kışın 10:00 20:00
Yazın 11:00 22:00

Nata Vega çalışma saatleri: Hafta içi 10.00 – 20.00 saatleri arasında, Hafta sonları ise 11.00 – 21.00 saatlerinde Nata Vega Akvaryumu ziyaret edebilirsiniz.

Aqua Vega Akvaryum Giriş Ücretleri

Bilet Tarifesi Giriş Ücreti 2019
Yetişkin 35 TL
Öğrenci 24 TL
0-3 yaş altı Ücretsiz

Bu ücretlendirme bilgisi 2018 yılının son aylarına aittir. Değişkenlik gösterse de bu fiyatlara yakın bir rakam olacaktır. Kesin bilgi için sayfa sonunda eklediğimiz müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Aqua Vega Akvaryum

Aqua Vega Akvaryum Nerede ve Nasıl Gidilir?

Toplu taşıma ile: Ankara ilinin Mamak ilçesinde bulunan Nata Vega Outlet adlı alışveriş merkezinin içerisinde yer almaktadır. Bölgeye aranız ile ulaşarak alışveriş merkezine ait olan otoparkı kullanabilirsiniz. Akvaryuma toplu taşıma ile ulaşmak isteyen ziyaretçiler ise EGO 351, EGO 340, EGO 334, EGO 337 ve EGO 347 numaralı toplu taşıma araçlarını kullanabilirler.

Özel araç ile: Mamak ilçesine gelmeleri gerekmektedir. Daha sonra Doğukent Bulvarı’na doğru hareket ettikten sonra İkea’nın hemen yanından akvaryuma giriş yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Doğukent Bulvarı Nata Vega Outlet – ANKARA
Müşteri Hizmetleri: 444 87 76


 »  Eğer yolunuz buraya düşmüşse Ankara’da bulunan Mogan Parkı ve Kocatepe camii ziyaret etmeniz gereken yerler arasındadır. Ayrıca size rehber olacak olan Ankara’da Gezilecek Yerler Adlı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN | yazmadan önce

Please enter your comment!
Please enter your name here