Oymapınar Gölü Tanıtımı | Nerede ve Nasıl Gidilir?

Genel Bilgiler

Oymapınar Gölü Hakkında Bilgiler

Oymapınar Gölü, Antalya iline bağlı olup turizm açısından oldukça ilgi görmektedir. Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan Oymapınar Gölü, Manavgat Nehri üzerindeki barajın arkasına saklanmıştır.

Gölde tekne turu ve çevresinde dağ ve orman gezileri de yapabilirsiniz. kendinize hazırlamış olduğunuz ortama göre etkinlik düzenleyebilir arkadaşlarınızla piknik dahi yapabilirsiniz.

Bahsettiğimiz gibi çeşitli aktivitelere kucak açan Oymapınar Gölü, Antalya’nın en çok ziyaretçi çeken yerlerinden sadece bir tanesidir.

Nasıl Gidilir? Konum Bilgileri
Harita sokaklarında dolaşmak için ikonu sürükleyin Harita üzerindeki insan simgesini sürükleyip bırakarak haritada sokaklarda dolaşabilirsiniz! (Bazı konumlar Google Maps tarafından henüz sokak görünümüne açılmamış olabilir.)

Oymapınar Gölü Nerede ve Nasıl Gidilir?

Oymapınar Gülü Antalya ilimizde bulunmaktadır. Ulaşım için önce Manavgat ilçesine, kısa mesafe sonra Oymapınar gölüne ulaşabilirsiniz. Antalya Merkezden ortalama 3 saat kadar sürmektedir.

Eğer yolunu bir gün Antalya‘ya düşerse ve nereleri gezebilirim diyorsanız, size rehber olacak olan Antalya’da Gezip Görülecek Yerler Adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pardon! Bölüyorum ama;

Sayfamda bu kadar zaman geçirdiğine göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Tüm gezi listelerinin periyodik olarak yayına alındığı Youtube kanalımıza abone olarak bizi yakından takip edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ABONE OL

Don`t copy text!