Ana sayfa Seyahat ve Gezi Rehberi Tanıtım Yazısı

Seyahat ve Gezi Rehberi Tanıtım Yazısı

Gezilesiyer.com İşbirliği

2014 yılından itibaren Türkiye’de gezip görülecek yerler hakkında 600+ fazla içerik üreterek Türkiye’nin en iyi seyahat bloğu arasındayız.

Gezilesiyer.com periyodik olarak giderlerini, tanıtım harcamalarını daha iyi hizmet sunması amacıyla diğer masraflarını karşılamak üzere, bağış kapsamında kabul edilen belirli ücretler karşılığında tanıtım ve reklamlar yayınlamaktadır.

Firmanızın turizm sektöründeki payını arttırmak ve arama motorlarında üst sıralara çıkmak ve daha fazla kişiye ulaşabilmek için aylık 650.000‘in üzerinde ziyaretçiye sahip olan sitemizin iş birliği reklam çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

Reklam Alanları

Reklam_Çeşitleri Açıklama Önizlemeler
340×280
Sidebar Banner
 MÜSAİT 
340×280 değerinde olan reklam çeşididir. Sidebar (yan menu) bölümünde yer alır. Sitede bulunan tüm sayfalarda görünür. Minimum 3 aylık süre ile yayınlanır. (Uyumluluk: Pc, Mobil, Tablet, Tv)
Paragraf
Konu İçi Text link
 MÜSAİT 
Sadece özel içerik içerisinde görünen Backlink reklam alanıdır. Yanlızca sektöre ait firmalar ile işbirliği yapılır. (Örn: Araç kiralama) Minimum 3 aylık süre ile yayınlanır. (Uyumluluk: Pc, Mobil, Tablet, Tv)
Tanıtım Yazısı Firmanıza ait ürün ve markanızı insanlara duyurmak amacıyla hazırlanmış tanıtım içeriğidir. %100 özgün yazılmalı, minumum 450 kelime ve iki görsel ile hazırlanmalıdır. Tanıtım adlı kategori içerisinde yayınlanır. Anasayfa’da görünmez. 1 yıl yayında kalma garantisi verilir. (Uyumluluk: Pc, Mobil, Tablet, Tv)
+ Hediye Herhangi bir reklam çalışması yapan işbirlikçimize hediye olarak, 30K Onesignal Bildirimi + 17K İnstagram hikaye paylaşımı + 14K Facebook Post paylaşımı yapılmaktadır.

 

Bilgilendirme

  • Reklam çeşitlerimiz 3 çeşittir. Reklam süresi biten işbirlikçilerimiz artık yukarıdaki çalışmalar haricinde reklam çalışması yapamayacaktır.
  • Tanıtım yazıları Turizm sektörüne yakın olmalıdır. Tanıtım yazısı yayın süresi minimum 1 yıl olarak belirlenmiştir.
  • Tüm reklam çalışmalarımızda alacağınız linkler nofollow etiket ile yayınlanır.

SEO Nedir?: Web sitenizin arama motorlarına uygun hale getirilmesi için yapılan çalışmaları bütünü olan “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. Web siteniz arama sıralamalarında arka sayfalardaysa Seo çalışması yapmanız gerekmektedir. Seo çalışmasına Reklam Alanlarımızdan kendinize uygun bir seçenek belirleyerek başlayabilirsiniz.
Nofollow Link Nedir?: Bu siteyi öneriyorum ama kefil değilim anlamı taşır. Arama motorlarında üst sıralara çıkmanıza engel değildir.

 »  Reklam vermek için bağlantıya tıklayın!