Saklıkent Kayak Merkezi Rehberi | Nerede, Konaklama ve Detaylar

Hakkında Bilgiler

Antalya gibi sıcak bir şehrin hemen yanı başında yer alan Saklıkent kayak merkezi Türkiye’nin doğal güzelliklerinin apayrı bir yanını yansıtmaktadır. Antalya’ya 1 saatlik bir mesafede yer alan konumu sebebiyle günde birkaç mevsim yaşanabilmektedir.

Buraya gelen ziyaretçiler harika bir pist, doğa ve hava ile buluşacaktır. Bu kayak merkezinin samimi bir ortamı ve şirin bir kasabası vardır. Doğa ile iç içe olan Saklıkent Kayak Merkezi, her sene çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Şehir merkezine bir saat uzaklıkta olan bu kayak merkezine günübirlik turlarla da gitme imkânı vardır.

Antalya - saklikent kayak merkezi

Saklıkent Kayak Merkezinde Konaklama (Oteller)

Saklıkent Kayak Merkezi, 477 müstakil ev bulundurmaktadır.  Ayrıca kent merkezinde pansiyon ve restoranı hizmetleri  de verilmektedir. Saklıkent, Antalya’ya oldukça yakındır. Ve iki mevsimi bir arada tutan bir kayak merkezidir. Motelinin yanında 200 kişilik kapasitede restoran salonu mevcuttur.

Bar, disko ve animasyon hizmeti suna kayak merkezi ziyaretçilerine kaliteli hizmet vermektedir. Şehir merkezlerindeki oteller de tercih edilebilir. Her bütçeye uygun otel bulma imkânı vardır. Ayrıca Yayla ve Kayak merkezi arasında farklı özelliklere ve fiyatlara sahip oteller yer almaktadır.

Nerede ve Nasıl Gidilir?

Saklıkent Kayak Merkezi Antalya ilimizdedir. Antalya merkezine 45 kilometre mesafededir. Antalya Havaalanı’na ise uzaklığı 65 kilometredir.

Nasıl gidilir?: Saklıkent Kayak Merkezi, Antalya il merkezine 45 km, Antalya Havaalanı’na ise 65 km uzaklıktadır. Şehir merkezinden kayak merkezine 1 saatte ulaşabilirsiniz. Oldukça manzaralı bir yola sahip olan kayak merkezine çıkarken, deyim yerindeyse gözleriniz bayram edecek

. Kayak merkezine gitmek için Antalya merkezde bulunan Migros alışveriş mağazasının karşısında bulunan Lunapark önünden her sabah düzenli olarak otobüsler hareket etmektedir.

  • Adres: Ayışığı Cd.,07800 Güzle/ Korkuteli / Antalya
  • Konum bilgileri için tıklayın.

Ülkemizde Bulunan Kayak merkezleri için buraya tıklayabilir, daha önce açmış olduğumuz Antalya’da gezilecek yerler adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yol Tarifi / Google Haritalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.