Sivas Hobbit Evleri

Sivas Hobbit Yamaç Evleri Hakkında Bilgi

Dünya’da ve Türkiye’mizde bir ilk olan Sivas Hobbit Evleri ilginç mimarisi ile ziyaretçilerinin dikkatini çekiyor. Sivas Paşabahçe Mesire Alanı‘nda yer alan Hobbit evleri Türkiye’nin en iyi yönetilen Rekreasyon projesi seçilmiştir. Sivas yamaç evleri günü birlik kiralanabilir sevdiklerinizle vakit geçirme imkanı sağlıyor.

Sivas Hobbit Evleri

Sivas Belediyesi’nin “Yüzüklerin efendisi” filminden esinlenerek geliştirdiği bu proje İlk etapta 7 adet inşa edilmiştir. Taleplerin fazla oluşu bu sayıyı 24‘e kadar çıkartmıştır. Haber ajanslarından edindiğimiz bilgiye göre bir sonraki projede bu rakamın 50’ye çıkartılması bekleniyor.

1+1 olarak inşa edilen 65 metrekarelik Hobit Evlerinde; mutfak, banyo, tuvalet ve yatak odası bulunuyor.

Sivas Hobbit Evleri

Sivas Hobbit Evleri Kiralama

Hobbit yamaç evleri günlük kira fiyatı 240TL‘dir. Bu fiyat kişi başı fiyatı değildir. Evlerde 4 kişi kalabilir. 5 kişilik evler fiyatı 320TL‘dir. Ödemeyi nakit ve kredi kartı şeklinde yapabilirsiniz. Çiftlerin evlilik cüzdanlarını göstermeleri zorunludur. Yiyecek ve içeceğinizi dışarıdan getirebilir, yada mesire alanı içerisindeki restoranlarda yiyecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Odaya kahvaltı kişi başı 15TL‘dir. (Alkol yoktur.)


Sivas Hobbit Evleri Nerede ve Nasıl Gidilir?

 #  Şehir merkezine 5-6 kilometre uzakta bulunan Paşabahçe Piknik ve Mesire alanı içerinde yer alır.

 #  Hobbit Evlerine Belediye’nin tahsis ettiği saatlerde kalkan toplu taşımalar ile gidebilir, ayrıca taksi tutabilir veya şahsi aracınızla ulaşmanız mümkündür.

İrtibat ve Rezervasyon: 0346 223 23 92


 »  Eğer yolunuz Sivas’a düşmüşse Sivas’da gezilecek yerler listemizi inceleyebilir, içeriğimizi kendinize şehir rehberi edinebilirsiniz.

5 KİŞİ TARAFINDAN YORUM YAPILDI.

  1. siz nerede yaşıyorsunuz artık saatlik kiralanan yerler bile malum onlarında ne olduğu emlak ve turizm sektöründe çalıştığım için biliyorum fiyat makul bence

  2. Bu yamaç evler çok güzel olmuş lakin günlüğüne 240 tl yi sadece zenginler ve yeni evlenenler verir çok pahalı sıradan insanların verebileceği fiyat değil. 100 tl yi geçmemesi lazım.

BİR YORUM YAZIN | yazmadan önce

Please enter your comment!
Please enter your name here