Sivas Hobbit Evleri

Sivas Hobbit Yamaç Evleri Hakkında Bilgi

Dünya’da ve Türkiye’mizde bir ilk olan Sivas Hobbit Evleri ilginç mimarisi ile ziyaretçilerinin dikkatini çekiyor. Sivas Paşabahçe Mesire Alanı‘nda yer alan Hobbit evleri Türkiye’nin en iyi yönetilen Rekreasyon projesi seçilmiştir. Sivas yamaç evleri günü birlik kiralanabilir sevdiklerinizle vakit geçirme imkanı sağlıyor.

Sivas Hobbit Evleri

Sivas Belediyesi’nin “Yüzüklerin efendisi” filminden esinlenerek geliştirdiği bu proje İlk etapta 7 adet inşa edilmiştir. Taleplerin fazla oluşu bu sayıyı 24‘e kadar çıkartmıştır. Haber ajanslarından edindiğimiz bilgiye göre bir sonraki projede bu rakamın 50’ye çıkartılması bekleniyor.

1+1 olarak inşa edilen 65 metrekarelik Hobit Evlerinde; mutfak, banyo, tuvalet ve yatak odası bulunuyor.

Sivas Hobbit Evleri

Sivas Hobbit Evleri Kiralama

Hobbit yamaç evleri günlük kira fiyatı 150TL‘dir. Bu fiyat kişi başı fiyatı değildir. Ödemeyi nakit ve kredi kartı şeklinde yapabilirsiniz. Çiftlerin evlilik cüzdanlarını göstermeleri zorunludur. Yiyecek ve içeceğinizi dışarıdan getirebilir, yada mesire alanı içerisindeki restoranlarda yiyecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. (Alkol yoktur.)


Sivas Hobbit Evleri Nerede ve Nasıl Gidilir?

 #  Sivas Hobbit Yamaç Evleri Sivas şehir merkezine bağlı Dörteylül köyünde bulunmaktadır. Şehir merkezine 5-6 kilometre uzakta bulunan Paşabahçe Piknik ve Mesire alanı içerinde yer alır.

 #  Hobbit Evlerine Belediye’nin tahsis ettiği saatlerde kalkan toplu taşımalarla gidebilir, ayrıca taksi tutabilir veya şahsi aracınızla ulaşmanız mümkündür.

İrtibat için: 0 346 221 79 55


 »  Eğer yolunuz Sivas’a düşmüşse Sivas’da gezilecek yerler listemizi inceleyebilir, içeriğimizi kendinize şehir rehberi edinebilirsiniz.

Bu içerik hakkında bilgi sahibiyseniz toplumun yararı adına yorum olarak ekleyebilirsiniz. Eksik ve Hatalı bilgi için Hata Bildir butonunu tıklayın.
İçeriğimizi beğendiyseniz bizi @gezilesiyer.jpg İnstagram hesabımızdan takip edebilir, Ayrıca arkadaşlarınızı da bu makaleden haberdar ediniz.

BİR YORUM YAZIN | yazmadan önce

Please enter your comment!
Lütfen İsminizi Yazın