Türbin Mesire Yeri Hakkında, Nerede ve Nasıl Gidilir ?

Genel Bilgiler

Türbin Mesire Yeri Hakkında Bilgiler

Bozüyük merkeze 7 km uzaklıktaki yeşili, suyu ve oksijeni bol dinlenme ve piknik alanı. Yamaçtaki şelaleden jeneratör vasıtasıyla azda olsa elektrik üretimi yapıldığından ve bu jeneratörün türbininden dolayı bölge bu isimle anılıyor. Son yıllarda belediyenin yaptığı yatırımlarla çehresi güzelleşen mesire yerine rağbetin artmasından dolayı, yakındaki boş bir alan da düzenlenip ağaçlandırılarak mesire yerine dahil edilmiştir.

Türbin Mesire Yeri
Türbin Mesire Yeri

Nasıl Gidilir? Konum Bilgileri
Harita sokaklarında dolaşmak için ikonu sürükleyin Harita üzerindeki insan simgesini sürükleyip bırakarak haritada sokaklarda dolaşabilirsiniz! (Bazı konumlar Google Maps tarafından henüz sokak görünümüne açılmamış olabilir.)

Türbin Mesire Yerine Nerede ve Nasıl Gidilir?

Bozüyük Dodurga yolu üzerinde Saraycık Mahallesi çıkışından sağa devam eden yoldan 3 km. sonra bölgeye ulaşabilirsiniz.

Kalıcı olarak kapatıldı.

Eğer yolunuz Bilecik ve çevresine düşmüşse sizin için daha önce hazırlamış olduğumuz Bilecik’de gezilecek yerler adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

  • cihan dogan
    cihan dogan - 17:07

    ne güzel yer mersindede böyle yer var doktorun yeri ismi suyu buz gibi derenin üzerinde masalar var ayaklar suda buz gibi karpuzlar suyun içinde öyle güzel doğayla iç içe ki gitmek istemezsiniz gerçekten

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir