Ana sayfa Tanıtım Ucuz Araç Kiralama Kampanyalarını Yakalayın!

Ucuz Araç Kiralama Kampanyalarını Yakalayın!

1909
PAYLAŞ
İnstagram hesabı açıldı. Takip etmek için; @gezilesiyer

Araç kiralama fiyatlarını yakalamak şans işi değil, sadece nerden nasıl kiralayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Her rent a car’ın web sitesinde, sürekli olarak şu ibareleri görüyoruz. “%10 indirimli araç kiralama”, “araç kiralama fırsatları”, “en ucuz araç kiralama”, “araç kiralama kampanyası” vb. gibi kullanıcıyı etkileyebilecek cümleler mevcut.

Peki doğru mu ? Firmayı aradık, indirimli olan araç kiradaymış. Mail attık, kampanya sona ermiş. Sosyal medya’dan ulaştık, ama o araç istediğimiz tarihlerde fiyatı farklıymış..

En iyi fiyatların rent a car sitelerinde değil, online araç kiralama sitelerinde olduğunu gördük. Daha sonra bunları da kendi arasında karşılaştırdık.

Ramazan bayramı için en ucuz kiralık araba nerede ?

İstediğimiz tarihlerde bize en ucuz araç kiralama kampanyasını kim sunabilir ? Ramazan bayramın’da araç kiralamak için siteleri gezmeye başladık.

Tarih aralığı : 1 Temmuz – 11 Temmuz
Yer: İstanbul
Araç : Ekonomik – dizel – düz vites

1-) Rentalcars.com ( 104 TL / günlük )

Uluslararası firmalar mevcut, AVIS, BUDGET, HERTZ gibi sektörün liderleri bu sitede. Bu sitenin en büyük sorunu tüm araçların yanında yakıt yazmıyor, galiba bizim ülkemizdeki benzin-dizel arasında ki farkın ne kadar çok olduğunu bilmiyorlar. Daha sonra filtreleme bölümünden DİZEL seçeneği işaretledik.

Araç kiralama firmasından 104 TL ye linea aracımızı bulduk.
( Bu arada firmanın kendi web sitesinde bu aracın günlüğü 128 TL )

kiralik-arac-1

* Rezervasyon yapmak istediğimizde ödemenin tamamını istiyor.

2-) Skyscanner.com.tr ( 109 TL / günlük )

Bir çok rezervasyon sitesi buraya bağlı, otomatik olarak sonuçlarını gösteriyor fakat sitenin kötü tarafı yakıt seçeneği olmaması. Kendi içinde gruplama yapmış araçları, istediğiniz aracı bulmak imkansız gibi.

Bizde en uygun aracı seçtik, Orta düzey 1090 TL ve yine rentalcars.com sitesine yönlendirdi.

kiralik-arac-2

Rentalcars’a yönlendiğimizde bize yine linea dizel manuel araç çıkardı. Arguscarhire, Holidayautos gibi diğer siteleri de tıkladığımızda aynı araç ve aynı firma fakat fiyatların farklı olduğunu gözlemedik.

( Firmanın kendi web sitesinde bu aracın günlüğü 112 TL )

kiralik-arac-3

* Rezervasyon yapmak istediğimizde ödemenin tamamını istiyor.

3-) Vivi.com.tr (95 TL / Günlük)

Türkiye’deki büyük rent a car firmalarının içinde bulunduğu aşağıdaki araç için 3 farklı firmadan ( Lider Filo, Assist Car Rental, Euronet Car Rental ) 95 TL başlayan fiyat ile araç bulduk.

Ayrıca işin en iyi tarafı ise o tarihlerde eğer bir fırsat varsa size o tarihlerle ilgili kombinasyonlar yaparak teklifler sunuyor.

  1. 77TL — 30 Haziran – 30 Temmuz tarihlerinde 30 gün kirala 2.310,00 öde.
  2. 79TL — 30 Haziran – 16 Temmuz tarihlerinde 16 gün kirala 1.264,00 öde.
  3. 81TL — 30 Haziran – 13 Temmuz tarihlerinde 13 gün kirala 1.053,00 öde.

kiralik-arac-4

Firmaların web sitesine gidip baktık ve fiyatları birebir aynı. Hatta fırsatları saydığımızda en ucuz fiyatlara buradan erişebileceğimizi anladık.

Hiç bir firmada görmediğimiz sezonlarına göre araç fiyatlarını tümüyle göstermişler. Tarihleriniz esnek ise, Fiyat tablosuna göre tarihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Rezervasyon yapmak istediğimizde ödemenin sadece %10-15 gibi bir tutarını istiyor, kalanını teslimatta istiyor.

En ucuz araç kiralama fırsatını yakaladık!

Gördüğünüz gibi vivi.com.tr ile en ucuz ve uygun araç kiralama kampanyasını yakalamış olduk. İstanbul rent a car firmaları arasında en ucuz araç kiralama kampanyasını bulmaya çalıştık, kendiniz de bu işlemleri yaparak farkı görebilirsiniz.

Bayramda araç kiralamak isteyenlere bizden uyarı! Yukarıdaki siteler erken rezervasyon yapacağınız siteler, en az 1-2 hafta önceden aracınızı ayırtın. Bayramlarda ise en az 1 ay önceden arabanızı ayırtmanızı öneriririz. Araçlar hızlı tükenir.

3 YORUMLAR

  1. Uçak bileti konusunda skyscannerı tek geçerim, ama araç kiralama konusunda dediğiniz gibi arabaların ne olduğu gözükmüyor. Almanyada rentalcarsı kullanıyorum, vivi yi hiç duymadım

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here