Zeus Magarası Hakkında bilgi, Nerede ve Nasıl Gidilir ?

Genel Bilgiler

Zeus Magarası Hakkında kısa bilgi

Mavi Yeşil renkleri ile olağan üstü bir görüntü olan su dağdan gelen tatlı suyun ve denizden gelen tuzlu suyun karışımı ile düz ve doğal su haline dönüşmüştür. Kışın yöre bölgesi insanlarının yazında turist olarak gelenlerin keyfini sürdüğü bir yüzme havuzu haline dönüşen mağaradır. Mağara, Dilek yarımadasının bitimine kadar gider. Kuşadası’ndan safariye çıkan ekipler son durak olarak hep zeus mağarasını seçmiş olup günün yorgunluğu mağaranın serin sularında giderilmektedir.

Nasıl Gidilir? Konum Bilgileri
Harita sokaklarında dolaşmak için ikonu sürükleyin Harita üzerindeki insan simgesini sürükleyip bırakarak haritada sokaklarda dolaşabilirsiniz! (Bazı konumlar Google Maps tarafından henüz sokak görünümüne açılmamış olabilir.)

Zeus Magarası Nerede ve Nasıl gidilir ?

Zeus Mağarası, Kuşadası Güzelçamlı’da bulunan Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı giriş kapısına gelmeden 100 metre kadar geride solda. Ana yolda tabelası bulunan mağara, yoldan 200 metre kadar içeride. Mağaranın girişi 20 metre kadar kaygan taşlı bir patikaya sahip.

 • Adres: Güzelçamlı Mahallesi, Kuşadası / Aydın
 • Konum bilgileri için tıklayın.

Eğer yolunuz aydına düşerse daha önce hazırlamış olduğumuz, Aydında gezilecek yerler adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

 • mesut
  mesut - 07:07

  Bu yer öyle resimde göründüğü kadar ahım şahım bi yer değil gittim ben

  Cevapla

  • Ömer
   Ömer - 17:15

   Bu gun birinin kafasi patladi 3 gun kapali

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pardon! Bölüyorum ama;

Sayfamda bu kadar zaman geçirdiğine göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Tüm gezi listelerinin periyodik olarak yayına alındığı Youtube kanalımıza abone olarak bizi yakından takip edebilirsiniz.

ABONE OL