Kullanım Koşulları

Gezilesiyer.com adlı internet sitemize hepiniz hoş geldiniz. Sitemizi kullanmadan önce (kayıtlı üye olarak yada olmayarak) aşağıda açıkça belirtilmiş olan maddeleri dikkatlice okumanız ve onaylamanız gerekmektedir.

Gezilesiyer.com Kullanım Koşulları

 1. Gezilesiyer.com sitesine giriş yapmış kişilerin (Üye/üye değil) bu koşulları dikkatlice okuduğu ve aynen kabul ettiği, bu duruma aykırı davranışların sadece kullanıcı için hukuki ve cezai sorumluluklar gerektireceğinin kabul edildiği anlamına gelmektedir. Eğer herhangi bir kullanıcı bu koşulları kabul etmekten çekiniyorsa, siteye giriş yapmamaları önerilir.
 2. Gezilesiyer.com üyelik sistemi için hiçbir ücret ve kişisel bilgi (Tc kimlik no, Anne kızlık soyadı, doğum tarihi) talebinde bulunmaz.
 3. Gezilesiyer.com üyelik sisteminde isim, soy isim, mail adresi gibi bilgiler istenebilir. Gezilesiyer.com bünyesinde toplanan bu bilgilerin tek sahibi olup, üçüncü bir şahısla paylaşılamaz ve kullanılamaz.
 4. Gezilesiyer.com kendi ürettiği içerikler haricinde üyelerin veya ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladığı içeriklerden 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
 5. Gezilesiyer.com tarafından üretilen (yazı, resim, video, haber) içeriklerin, kaynak belirtilmesi koşulu ile alıntılanmasına gezilesiyer.com tarafından izin verilmektedir. Gezilesiyer.com, paylaşım kültürünü esas almakta ve buna saygı duymaktadır.
 6. Gezilesiyer.com, seyahat ve gezi önerileri ile ilgili içerikler üretmek ve bu içerikleri internet ortamında yayınlamak, içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir.
 7. Gezilesiyer.com, diğer internet sitelerine bağlantı linki verebilir. Bu bağlantı yolu ile ziyaret edilen diğer sitelerin gizlilik konusundaki prensiplerinden gezilesiyer.com sorumlu tutulamaz. Gezilesiyer.com’dan Kullanım koşulları’nda beyan edilen gizlilik anlaşması sadece gezilesiyer.com tarafından toplanan kullanıcı bilgilerini kapsar. Bu sebeple bağlantılar ile başka bir web sitesine geçiş yapıldığında sözü geçen sitenin kullanıcı bilgileri konusundaki gizliliği ayrıca okunmalıdır.
 8. Gezilesiyer.com ziyaretçilerine ve üyelerine bilgilendirme maili gönderebilir. Ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilendirme mail sistemlerinden gezilesiyer.com yöneticilerini bilgilendirmesi koşuluyla çıkma hakkına sahiptir.
 9. Gezilesiyer.com ziyaretçileri ve üyeleri tarafından gezilesiyer.com içeriklerinden önerilen ürün ve hizmetlerin kalitesinden, güvenli oluşundan, ücretlerinden ve bu gibi özelliklerden gezilesiyer.com sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.
 10. Gezilesiyer.com kötü amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması ve tedbir almaş olması ile birlikte, nihai güvenliğin sağlanması amacıyla ziyaretçiler ve üyeler kendi virüs koruma sistemlerini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdürler. Bu süreçle kullanıcı, Gezilesiyer.com sitesine girmesi nedeniyle kendi donanım ve yazılım sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
 11. Gezilesiyer.com tek taraflı olarak “Kullanım Şartları“nı değişen yasalar ve koşullara göre değiştirebilir veya yürürlükten kaldırma hakkına sahiptir.
Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.