Topluluk Kuralları

 #  Yorum yazan kullanıcıların birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.

 #  Üyelerin birbirlerine yaptığı ırkçı, cinsiyetçi, homofobik ve küfürlü yorumlara müsamaha gösterilmeyecektir. Böyle durumda yorumlara müdahale edilecektir.

 #  Kullanıcılar tarafından gelen, insanların dini inancına, ırkına, etnik kökenine, yaşına, sosyal durumuna, siyasi görüşüne, cinsel yönelimine, fiziksel durumuna göre kişilere veya belirli gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, provokatif, aşağılayıcı içerik ve yorumları yayınlamama hakkını Gezilesiyer saklı tutmaktadır.

 #  Daha sağlıklı bir tartışma ortamının olması için yapılan yorumlarda üyelerin, diğer kullanıcıların inançlarına ve görüşlerine saygı göstermeleri zorunludur.

 #  Yorumlarda büyük harf kullanılmamalıdır.

 #  Site içerisindeki yorumlar Türkçe olmalıdır.

 #  Yapılan yorumlarda mümkün olduğu kadar yazım ve imla bilgisine önem verilmelidir. Bu nedenle anlaşılmayan yorumlarda, düzeltme ve silme hakkını Gezilesiyer saklı tutmaktadır.

 #  Herhangi bir ticari amaç ya da telif hakkı içeren yorumlara izin verilmeyecektir.

 #  İçeriğin konusunda sapmayarak yapılan yorumlar olası tartışmaların engellenmesine yardımcı olacaktır. Aksi takdirde yorumlarınız Gezilesiyer’in takdirine bağlı olarak onaylanır.

 #  Backlink amaçlı yapılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.