Balayı İçin Erken Rezervasyonla Gidebileceğiniz 11 Muhteşem Otel

Hakkında Bilgiler

Düğün hazırlıkları süresi boyunca yaşanan stres ve yorgunluğu atabilmek için balayında dinlendirici yerler seçmek daha mantıklı olabilir. Bu balayı otelini seçerken de öncelikle nasıl bir tatil yapılması istenildiği belirlenmeli ve o doğrultuda seçim yapılmalıdır.

Bu seçim ne kadar erken yapılırsa o kadar avantajlı olur. Çünkü erken rezervasyon otelleri indirimleriyle tatilinizi çok daha uyguna getirebilirsiniz. Balayı için gidilebilecek 10 balayı oteli listesine göz atabilirsiniz.

1. Caeli Eceabat

Caeli Eceabat
Caeli Eceabat

Bu otellerden ilki Çanakkale’ de yer alan otel Caeli Eceabat, tatiliniz boyunca organik ürünler sunuyor. Ayrıca yemyeşil bir manzaraya ve zarif bir dekorasyona sahip olması sebebiyle harika bir balayı oteli haline geliyor.

2. Mandalina Luxury Suites

Mandalina Luxury Suites
Mandalina Luxury Suites

Huzur mu arıyorsunuz. Doğru yerdesiniz. Mandalina Luxury Suites Antalyanın Kaş ilçesinde yer alan masmavi denize sıfır mükemmel bir butik otel. İntagramda fotoğraf çekinmeyi çok sevenler için çok güzel detaylara yer veren, iki kişilik konaklamalar ile kalabalıktan uzak ama keyfe yakın bir otel. Memnun kalmak için her türlü detaya yer veren Mandalina Luxury Suites Global anketlerde Türkiye’de ki balayı otelleri içerisinde en önemli 5 otel içerisinde yer aldığı söylenmektedir.

3. Nostalji Cave Suite Hotel

Nostalji Cave Suite Hotel
Nostalji Cave Suite Hotel

Üçüncü otelimiz, Nostalji Cave Suite Hotel, Ürgüp’ te yer alan bir mağara otelidir. Balayında Kapadokya ruhunu yaşamak isteyenler için muhteşem bir alternatif olabilir.

4. Seaview Faralya

Seaview Faralya
Seaview Faralya

Dördüncü sırada ise Seaview Faralya geliyor. Muğla Fethiye’ de bir köy içerisinde bulunan bu otel hem doğal güzellikleri hem de deniz manzaralı jakuzileri ile nefis bir balayına imkan sağlıyor.

5. Suna Sun Boutique Hotel

Suna Sun Boutique Hotel
Suna Sun Boutique Hotel

Beşinci sırada Antalya Kaş ilçesinde yer alan Suna Sun Boutique Hotel yer alıyor. Bu otel ise çiftlere özel deniz kenarında özel iskele ve sonsuzluk havuzu ile lüks bir tatil sunuyor.

6. Jasmin Elite Residence

Jasmin Elite Residence
Jasmin Elite Residence

Tatilini Bodrum’ da geçirmek isteyenler için Jasmin Elite Residence harika bir seçenek oluyor. Geniş odalı lüks dairelerde konaklama imkanı sunuyor. Bodrum’ da bir yandan kafa dinlerken diğer yandan Bodrum’un hareketli gece hayatına da katılabilirsiniz.

7. Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa

Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa
Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa

Yedinci otelimiz hayvan dostu bir otel olup Çanakkale Assos’ ta bulunuyor. Assos Alis Farm Boutique Hotel & Spa panoramik manzarası ve zengin açık büfesi ile balayı çiftlerine adeta bir rüya yaşatıyor.

8. Sunset Villa Hotel

Sunset Villa Hotel
Sunset Villa Hotel

Antalya Kaş içerisinde bulunan bir diğer balayı oteli ise Sunset Villa Hotel, oda kahvaltı konsepti hizmeti veriyor. Ayrıca muhteşem bir Kaş manzarası ve havuzuyla çok iyi bir seçenek haline geliyor.

9. Ağva Park Mandalin

Ağva Park Mandalin
Ağva Park Mandalin

Hem sakin bir tatil hem de çok uzağa gitmek istemeyenler için en iyi seçenek Ağva Park Mandalin oluyor. Gürültüden uzak isteğe bağlı şömineli, jakuzili ya da nehir manzaralı oda seçenekleriyle balayının tadını çıkarabilirsiniz.

10. Sound Of Silence Suite

Sound Of Silence Suite
Sound Of Silence Suite

Onuncu sırada Marmaris’te bulunan Sound Of Silence Suite geliyor. Yine mutfaklı, jakuzili, deniz manzaralı ve bahçeli gibi farklı oda seçeneklerine sahip bu otel de rüya gibi bir balayı garantisi veriyor.

11. Cunda Rooms Butik Otel

 Cunda Rooms Butik Otel
Cunda Rooms Butik Otel

Son otelimiz de Cunda Adası’ nda bulunan Cunda Rooms Butik Otel’ dir. Hem şirin hem de çok güzel döşenmiş bu otel de size sessiz ve sakin bir balayı imkanı sunuyor. Türkiye’nin otel arama motoru Neredekal.com’dan daha geniş bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.