Bodrum Aquapark, Muğla | Giriş Ücretleri ve Tüm Detaylar

Hakkında Bilgiler

Yaz tatilinizin eğlenceli ve bir o kadar da aksiyon dolu olarak geçmesini istiyorsanız size bu fırsatı sunabilecek mekanların başında aquaparklar geliyor. Su kaydırakları, çocuk ve yetişkinler için yüzme havuzları ve devasa kaydıraklardan yapabileceğiniz eğlenceli atlayışlarla aradığınız heyecanı ve aksiyonu aquaparklarda bulabilirsiniz.

Özellikle çocukların ve eğlence meraklılarının oldukça ilgisini çeken aquaparklar size hem bütün yılın yorgunluğunu attıracak hem de aradığınız eğlenceyi ve heyecanı sizlere sunacaktır. Bodrum Aquapark onlarca farklı çeşit su kaydırakları ve çocuklar için özel yüzme havuzu bölümleriyle ailecek keyifli bir tatil yapabileceğiniz ortamı sizlere sunuyor.

Bodrum Aquapark
Bodrum Aquapark

Big Hole, Bumerang, Kamikaze ve Twin Twister gibi eğlencenin doruklarına çıkabileceğiniz onlarca kaydırak bulunuyor. Gelin size heyecanın ve aksiyonun kapılarını sonuna kadar aralayacak olan Bodrum Aquapark hakkında detaylı bilgilere geçelim.

Yorucu bir yılın ardından hem dinlenebileceğiniz hem de eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir tatil planı hazırlamak istiyorsanız Bodrum Aquapark tatil listenizde mutlaka bulunmalı. Birbirinden eğlenceli su kaydırakları, yetişkin ve çocuklara özel yüzme havuzlarıyla keyifli bir tatil için size mükemmel bir fırsat sunuyor.

35.000 metrekarelik bir alana kurulmuş olan Bodrum Aquapark aynı anda yaklaşık 1000 kişiye hizmet verebiliyor. Aquapark içerisinde toplamda 8 tünel, 15 rafting ve 11 kaydırak bulunuyor. Bunun yanı sıra hem çocuklar hem de yetişkinler için ayrı olarak havuzlar bulunuyor.

Aquapark içinde bulunan 11 kaydırak arasında Dalga Havuzu, Spiro, Kamikaze, Black Hole, Black Hole Yedek, Multi Slide, Çocuk Havuzu, Twin Twister, Crazy River, Crazy River Yedek, Giant Slide, Giant Slide Yedek, Big Hole ve Bumerang bulunuyor.

Özellikle hız ve aksiyon sevenlerin oldukça ilgisini çekecek olan Kamikaze su kaydırağı size aradığınız heyecanı sunacak. Oldukça yüksek bir kaydırağın en tepesinden kendinizi bırakacak ve hızlı bir kaymanın ardından havuzun soğuk sularıyla buluşacaksınız. Oldukça eğlenceli su kaydıraklarından biri olan Kamikaze size heyecanlı bir deneyim sunuyor.

Black Hole ise oldukça eğlenceli bir başka su kaydırağı. Etrafı kapalı olan bu kaydırak eğer kapalı alan fobiniz varsa size pek uygun olmayabilir. Zira etrafı tamamen kapalı bir boru şeklinde olan bu kaydırağın yönünün nereye döneceğini de kestirmeniz pek mümkün değil. Ancak macera tutkunuysanız ve eğlenmek istiyorsanız aradığınız eşsiz deneyimi size yaşatabilecek nitelikte olduğunu söylememiz gerekir.

Bodrum Aquapark’a arkadaşlarınızla birlikte geldiyseniz sizi en eğlendirecek olan kaydırak Multi Slide olacaktır. Çoklu kaydırak şeklinde olan bu kısım aynı anda birçok kişinin kaymasına olanak sağlıyor. Arkadaşlarınızla veya ailenizle eğlenceli bir yarışın içinde kendinizi bulabileceğiniz bu kaydırakla oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Black Hole kaydırağını denemekten çekindiyseniz sizin için alternatif olarak Giant Slide su kaydırağını önerebiliriz. Standart botlarla kayabileceğiniz bu su kaydırağı Black Hole su kaydırağının aksine açık. Ancak aynı eğlenceyi sunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

En popüler su kaydıraklarının başındaysa Bumerang geliyor. İki farklı kaydırak sisteminin bir araya gelmesiyle oluşturulan Bumerang yamaçtan aşağı kayıyormuşçasına bir his yaratacak ve eğlencenin doruklarına çıkarak. Aquaparkların en sevilen kısımlarından biri olan Bumerang’la hem eğlenceli hem de keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Eğlenceli su kaydıraklarına ek olarak bir de havuzlar bulunuyor. Dalga havuzu bunlar arasında en çok rağbet görenlerinden biri. Yarım saatlik periyotlarla yapay dalga oluşturulan havuzda kendinizi sahil kenarında gibi hissedebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Bebek havuzu, çocuk havuzu ve yetişkin havuzu olarak 3 farklı havuz daha bulunuyor. Özellikle küçük çocukları olan aileler için ideal tatil ortamının oluşmasını sağlayan bu havuz kısımlarıyla bebeğinizle veya çocuğunuzla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca çocuklar için özel oyun alanları da Aquapark içerisinde mevcut.

Giriş Ücretleri (2023)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
6-12 yaş arası 45 TL
12 yaş ve üzeri 70 TL
0-6 yaş arası Ücretsiz

Giriş ücretlerini Aquapark girişinde ödüyorsunuz. Ödediğiniz ücrete birçok hizmet dahil. Ücrete dahil olan hizmetler şu şekilde:

– Gün içinde tüm kaydırakları kullanabiliyorsunuz.

– Güneş yatağı ve şezlong,

– Havuzlara giriş,

– Duşakabin kullanımı

– Güvenli kasa

Yiyecek/İçecek Olanakları

Bodrum Aquapark’a dışarıdan yiyecek veya içecek sokulmasına izin verilmiyor. Ancak Aquapark içerisinde pek çok restoran ve kafe mevcut durumda. İhtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabiliyorsunuz. Tabii fiyatlar normal işletmelere göre bir miktar daha pahalı olabiliyor.


Ziyaret Saatleri

Ziyaret saatleri sabah 10.00’da başlayıp akşam 17.30’da sonlanıyor. Su kaydıraklarıysa saat 11.00’da ziyarete açılıyor.

Nerede ve Nasıl Gidilir?

Oldukça rahat ulaşılabilir bir konumda bulunan aquaparka aşağıdaki konumdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Ortakentyahşi, Bekiroğlu Cad. Bodrum / Muğla
  • Konum bilgileri için tıklayın.
  • Mutlu bilgin
    Mutlu bilgin - 19:16

    Havuz derınlıgı kaydıraklardan kayarken derınlık ne kadar acaba

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.