Eminönü Balıkçılar | Ekmek Arası ücreti ne kadar?, Nasıl Gidilir?

Genel Bilgiler

İstanbul’a gelip Eminönü’ne uğramadan dönerseniz inanın çok şey kaçırmış olursunuz. Türkiye’nin en çok ziyaretçi ağırlayan yerlerinden birisi olan Eminönü, Görmeniz gereken yerler bakımından bir çok tarihi mekan ve örf ve adetlerimizden kesitler sunmakta. Bunlardan birisi de;

Eminönü’nde Balık ekmek yemek

Eminönü balıkçılar

Doğal olarak oldukça kalabalık ve kuyruk beklemek zorunda kalabilirsiniz. Teknelerde pişen balıklar ekmeklere konup anında servis ediliyor. Her tekne önünde 15 den fazla masa sandalye bulunsa da bu leziz lezzetten herkesin tatmasını istiyorsanız hemen yeyip kalkmanız gerekiyor. veya paket yaptırıp bir kenarda oturup manzarayı seyredebilirsiniz.

Lezzeti karşısında en az 2 tane yemek isteyebilirsiniz bence ona göre sipariş verin. Ücreti konusuna gelecek olursak 2017 yılında en son gittiğimde fiyatı 10 TL idi.

2019 yılı ekmek arası balık fiyatı: 15 TL

Nasıl Gidilir? Konum Bilgileri
Harita sokaklarında dolaşmak için ikonu sürükleyin Harita üzerindeki insan simgesini sürükleyip bırakarak haritada sokaklarda dolaşabilirsiniz! (Bazı konumlar Google Maps tarafından henüz sokak görünümüne açılmamış olabilir.)

Eminönü’nü Nerede, Nasıl Gidilir?

Metro İle Şişhane Durağında inip Karaköy’e inin. ve Galata köprüsünü karşıya geçin. bu sizi hem trafikten ve diğer alternatif yollardan daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. (azami süre: 5-7 dakika)

Eğer kaşı yakadan geliyorsanız bir çok alternatif mevcut. En kısası Metro Bulun.

Bu yazıda Eminönü Balıkçılar Bölgesini incelediniz. Eminönü’nde gezilecek diğer yerleri incelemek için ‘ Eminönü’nde Gezilecek yerler ‘ adlı konuya göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pardon! Bölüyorum ama;

Sayfamda bu kadar zaman geçirdiğine göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Tüm gezi listelerinin periyodik olarak yayına alındığı Youtube kanalımıza abone olarak bizi yakından takip edebilirsiniz.

ABONE OL