Ergan Kayak Merkezi Gezi Rehberi | Nerede ve Hakkında Bilgiler

Hakkında Bilgiler

İdeal bir kar kalitesine sahip olan dağda, Türkiye‘nin en uzun ve farklı zorluk derecesine sahip birçok kayak pisti yer alıyor. Kayarken duyulan heyecan, Ergan‘in muhteşem görüntüleri ile birleştiğinde unutulmaz bir tatil gerçekleşiyor.


Ergan Kayak Merkezi Farklı zorluk dereceleri ile Türkiye’nin en uzun kayak pistine sahip. Ergan kayak merkezi havaalanına olan yakınlığı ilede tercih edilen merkezler arasındadır. Havaalanına 12 dakika uzaklıktadır. Aynı anda 450 kişiyi taşıyabilecek yeni teknoloji telesiyej sistemi bulunmaktadır.

Nerede ve Nasıl Gidilir?

Kayak merkezi Erzincan, Yaylabaşı Beldesinde bulunmaktadır.Aşağıdaki ulaşım haritası ile Yaylabaşı Beldesini görebilirsiniz.

Erzincan ilimize bağlı Yaylabaşı ilçesinde yer alan kış tatil mekanı Ergan kayak merkezi kolay ulaşılabilir bir mekandır. Kış tatiliniz de Ergan’ı terch etmek isterseniz buraya Erzincan havaalanından indikten sonra bölgeye özel taşıtlar ile birlikte rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Merkeze yaklaşık olarak 15 km kadar bir uzaklıkta yer alan Ergan kayak merkezine özel araçlarınız ile de yurdun her bir yerinde rahatlıkla gelebilirsiniz. Aşağıda ki ulaşım haritasından detaylı şekilde incelemenizi yaparak güzergahınızı belirleyebilirsiniz.

  • Adres: Yaylabaşı Beldesi, Türkmenoğlu / Erzincan
  • Konum bilgileri için tıklayın.

Ergan Kayak Merkezi İletişim Bilgileri
Adres : Yaylabaşı Beldesi Yaylabaşı / Erzincan
Telefon : (0446) 214 0 214

Eğer bir gün yolunuz Erzincan’a düşerse daha önce açmış olduğumuz Erzincan’da gezilecek yerler adlı içeriğimizi inceleyebilir, Türkiyedeki diğer Kayak merkezlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yol Tarifi / Google Haritalar

  • Salih dalaman
    Salih dalaman - 14:05

    Ergan kayak merkezi Erzincan’ın en güzel etkinliğidir bence. Manzarası muazzam. gitmeyenlere muhakkak gitmelerini öneririm.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.