Havuzlubahçe Aquapark | Giriş Ücretleri, Kaydıraklar ve Detaylar

Hakkında Bilgiler

Marmaris Havuzlubahçe onlarca olanağı ve eğlence dolu su kaydıraklarıyla size keyifli bir tatil sunuyor. Doğayla iç içe kamp keyfi ve bir o kadar da eğlenceli su kaydıraklarıyla aradığınız tatil fırsatını Marmaris Havuzlubahçe’de yakalayabilirsiniz.

Birbirinden eğlenceli aktiviteleriyle bütün yılın yorgunluğunu atmanızı sağlayan bir ortama sahip. Yorucu ve bir o kadar da stresli geçen yılın ardından rahatlayabileceğiniz, aynı zamanda doyasıya eğlenebileceğiniz ortamıyla eğlenceli bir tatil keyfi sizi bekliyor. Gelin aqupark, kamp ve daha pek çok spor aktivitelerini bir arada sizlere sunan Marmaris Havuzlubahçe’yi daha yakından görelim…

Marmaris Havuzlubahçe birçok olanağı bir arada sunmasıyla insanı cezp ediyor. İster kamp ister Aquapark isterseniz de birbirinden eğlenceli spor faaliyetlerine katılabileceğini çok çeşitli olanaklarıyla oldukça rahat bir ortam sunuyor.

Aqupark kısmında bulunan su kaydırakları sizi adrenalinin doruklarına çıkarıyor. Black Hole, Bumerang ve daha pek çok su kaydırağı bulunan Marmaris Havuzlubahçe hem çocuklar hem de yetişkinler için inanılmaz bir eğlence ortamı sunuyor. Birbirinden eğlenceli su kaydıraklarıyla adrenalinin doruklarına çıkacağınız Aquapark kısmı herkesin gözdesi halinde.

Marmaris Havuzlubahçe’yi özel kılan tek yanıysa aquaparktan ibaret değil. Aynı zamanda kamp olanakları da sunuyor. Doğayla iç içe bir bölgede kurulu olan Marmaris Havuzlubahçe size aradığınız huzur ve doğal güzellikleri sunuyor. Orman içerisinde keyifli bir kamp ortamı sağlıyor. Kamp bölgesinde bulunan göl ise insanı büyüler nitelikte.

Aynı zamanda çocukların gözdesi haline gelmiş bir de hayvanat bahçesi bulunuyor. Birbirinden şirin hayvanların bulunduğu bu hayvanat bahçesi çocuğunuzla beraber yaşayacağınız eşsiz bir deneyimi ve keyifli hatıraları sizlere sunuyor. Tavşan, keklik, at ve deve kuşu gibi envaı çeşit hayvana burada rastlamanız mümkün. Özellikle birbirinden tatlı ve sevimli tavşanlar çocukların oldukça ilgisini çekiyor.

Çocuklar için özel olarak oluşturulmuş olan Çocuk Parkı’ysa geniş bir alan kurulmuş. Trambolin, atlı karınca ve eğlenceli park kısmıysa çocukların gözdesi haline gelmiş. Yine çocuklar için düşünülmüş bir diğer aktiviteyse Midilli Safari. Birbirinden tatlı ve sevimli Midillilerle yapacakları eğlenceli bir safari çocuklarınız için unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Marmaris Havuzlubahçe doğal dokusuyla tam anlamıyla insanın içine işliyor. Marmaris Havuzlubahçe’yi esas özel kılansa bu özelliği. Restoran kısmında sunulan ürünler tamamen doğal ve bölgede yetişiyor. Zeytin gibi bölgenin önemli geçim kaynakları arasında yer alan ürünler Marmaris Havuzlubahçe’de yetiştirilerek müşterilere sunuluyor. Birçok olanağı bir arada sunmasıyla da özellikle aileler için oldukça uygun bir tatil yeri.

Spor aktiviteleriyse bir o kadar eğlenceli. Çam ağaçları arasından tenis dahil pek çok spor aktivitesini gerçekleştirebileceğiniz ortam bulunuyor.

Giriş Ücretleri (2023)

Giriş Tarifesi Giriş Ücreti
6-12 yaş 25 TL
Yetişkin 35 TL

İçerisinde Restoran bulunan Havuzlubahçe Aquapark’a girişler kişi başı 35 TL‘dir. Girişler için öncesinde ve sonrasında restorant bölümünden 35 TL ve üzeri hizmet alırsanız da Aquapark bölümüne ücretsiz giriş yapabilirsiniz.


Ziyaret Saatleri (2020)

Ziyaret saatleri sabah 09.00 ile akşam 20.30 arasında gerçekleştiriliyor.

Nerede ve Nasıl Gidilir?

Marmaris Havuzlubahçe Çamlıköy mevkiine kurulmuş. Aşağıdaki konumdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Marmaris-Muğla Karayolu 13. Km, 48700 Marmaris/Muğla
  • Konum bilgileri için tıklayın.
  • Azra
    Azra - 11:50

    burası bizim yer abi bunlarda bizim arkadaşlar

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.