Muğla Gece Hayatı & Eğlence Mekanları | En Popüler 10 Yer

Hakkında Bilgiler

Muğla’nın en iyi 10 gece eğlence merkezi sabahın ilk ışıklarına kadar misafirlerine kapılarını açık tutmaktadır. Müzik ve dansın hiç eksik olmadığı bu mekanların ünü ülke sınırları dışına çoktan çıkmış durumda! Köpük partileri, sabaha kadar devam eden disko müziği, dostlarla tadı çıkan fasıl müzikleri ve en kaliteli içkilerin misafirlere sunulduğu bu mekanlarda uzun bir gece sizleri bekliyor.

Bodrum, Marmaris ve Fethiye ağırlıklı mekanların yer aldığı Muğla’nın en iyi 10 gece hayatı mekanı listesinde yer alan tüm seçenekler %100 eğlence garantisini sizlere sunuyor!

Listede yer alan tüm mekanlar ziyaretçilerinin güvenliğini sağlamak için oldukça profesyonel koruma hizmeti almakta olup mekana giriş kurallarını sağlamamanız halinde mekana girmek için ısrarcı olmamanızı tavsiye ederiz. Israr etmek yerine mekanın gerektirdiği şartları yerine getirerek siz de sabaha kadar eğlenen binlerce kişinin arasına karışmayı deneyin!

Club Areena

Club Areena
Club Areena

Gece hayatında Muğla’nın en iyilerinin yer aldığı listemizde ilk adresimiz Marmaris Club Arena oluyor. Köpük partileri ile eğlence sınırlarının kaldırıldığı bu mekanda eğlence saat 04:00’e kadar sürüyor. Damsız girilmeyen mekanda alınan yüksek güvenlik önlemleri sizi eğlenirken herhangi bir şeyin rahatsız etmesini önlüyor.

Mekan müşterilerinin oldukça büyük bölümü Rus turistlerden oluşmakta olup Marmaris barlar sokağında yer alan mekanda lazer ışıkları ve ünlü DJ müzikleri eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar geçecek tüm süreyi eğlenerek geçirebilirsiniz.

 • Adres: Tepe Mahallesi 39. Sokak No 125 Marmaris
 • Eğlence Saati: 22:00 – 03:30 saatleri arası
 • İletişim & Rez: +90 535 643 40 55
 • Web site: www.clubareena.com.tr

Timeout Club

Muğla - mugla gece hayati Timeout Club
Timeout Club

Fethiye’de yer alan Timeout Club, karaoke hayranlarına hitap eden bir eğlence mekanıdır. Muğla’da karaoke yapılacak mekanlar listesinin ilk sırasında yer alan Timeout Club müşteri portföyü daha çok tatil müdavimleri olup mekanın kalitesi açısından bu iyi bir gösterge olarak karşımıza çıkmaktadır. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin dolu dizgin devam ettiği mekanda sesiniz güzel olmasa bile kendinizi sahnede bulacaksınız.

Mekan Hisarönü Barlar Sokağı’nda yer almaktadır. Karaoke bar olarak hizmet vermesi mekanın nezihliği hakkında sizi endişe düşürmesin zira mekan Fethiye’nin en nezih mekanlarından bir tanesidir. Ailenizle ve sevdiklerinizle gönül rahatlığı ile mekanı tercih ederek sabaha kadar süren eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

 • Adres: Ölüdeniz, Cumhuriyet Cd. No:23, 48340 Fethiye

Joy Club

Muğla - mugla gece hayati Joy Club
Joy Club

Marmaris’te hizmet veren Joy Club 24 saat kesintisiz hizmet veren, eğlence dünyasının en coşkulu mekanlarından birisidir. Müşteri portföyünün ağırlıklı olarak yabancı turistlerden oluştuğu mekana damsız giriş yapılmamaktadır. Tepe mahallesinde faaliyet sürdürmekte olan mekanda günün her saati eğlencenin coşkusu yaşanabilmekte, yükselen tempo bir an olsun düşmemektedir.

Deniz manzaralı konumu size eğlenceye ara vermek istediğinizde deniz manzarasına karşı içkinizi yudumlayarak nefeslenme fırsatı sunmaktadır. Dilerseniz yüksek tempo eğlencenin dışında kalabilir ve mekanın bahçe kısmında denize karşı dostlarınızla oturarak içkinizi yudumlayabilirsiniz.

 • Adres: Tepe mah. 48700 Marmaris
 • İletişim & Rez: +90 252 412 29 06

Marina Yacht Club

Muğla - mugla gece hayati Marina Yacht Club
Marina Yacht Club

Bodrum limanı ve Bodrum Kalesi manzarasıyla Bodrum’un en gözde eğlence merkezleri arasında yer alan Marina Yacht Club, Muğla’da en iyi gece eğlence mekanları arasında ilk sıralardadır.

Denize sıfır konumda yer alan mekan ünlü sanatçıların konserliğine ev sahipliği yapmaktadır. Harika manzara karşısında yemeğinizi yerken bir yandan canlı müzikle Türkiye’nin en iyi seslerini dinleme fırsatını size sunan mekan sadece yaz sezonlarında değil, kış sezonlarında da hizmet vermektedir.

Kış sezonunda fiyatlarının daha uygun olan mekan Bodrum’a yapılacak sezon dışı ziyaretlerde hesaplı fiyatlarla müşterilerine eğlenceli saatler sunmaktadır.

 • Adres: Bodrum Marina Neyzen Tevfik Caddesi No:5 48400 – Bodrum
 • İletişim & Rez: +90.252.316 12 28
 • Web Site: www.marinayachtclub.com

Revolution Night Club

Muğla - mugla gece hayati Revolutio Night Club
Revolution Night Club

800 kişilik kapasitesiyle kalabalık turist gruplarını sabaha kadar eğlendirmeyi başaran Revolution Night Club, Fethiye Ölüdeniz mahallesinde hizmet vermektedir. Yaz sezonunda her gece eğlencenin sürdüğü mekan sadece Cuma ve Cumartesi geceleri olmak üzere kış aylarında da açıktır.

Harika müziklerinin yanında baş döndüren kokteyllerin sunulduğu mekana damsız giriş yapılmamaktadır. Mekanın müşteri portföyü ağırlıklı olarak yabancı turistlerden oluşmaktadır.

 • Adres: Hisarönü Mh. Cumhuriyet Cd. (Barlar Sk.) Ölüdeniz Fethiye
 • İletişim & Rez: 0536 884 38 55

Marmaris Budha Bar

Muğla - mugla gece hayati Marmaris Budha Bar
Marmaris Budha Bar

Marmaris’te merkezde yer alan Tepe mahallesinde faaliyet gösteren Marmaris Budha Bar Muğla’da alternatif müzik çalan mekanlar arasında en popüleridir. Gece saat 03:00’e kadar eğlencenin devam ettiği mekanın açılışı saat 14:00 olup mekan günün büyük bölümünde misafirlerini eğlendirmeyi başarmaktadır.

Ünlü sanatçıların konserlerinin de yapıldığı mekana damsız müşteri kabul edilmemektedir. Gece kulüplerinin hakim olduğu Marmaris gece hayatında alternatif müzik severlere hitap eden bu mekan oldukça nezih ve şık bir tesise sahiptir.

 • Adres: Tepe, 39. Sokak, 48700 Marmaris
 • İletişim & Rez: (0252) 412 82 02

Halikarnas Disco

Muğla - mugla gece hayati Halikarnas Disco
Halikarnas Disco

Bodrum’un en eski eğlence merkezleri arasında yer alan Halikarnas Disco her Bodrum ziyaretçisinin mutlaka ziyaret ederek dans etmek istediği mekanların başında yer alır. Bodrum ile simgeleşen Halikarnas Disco dünyanın en iyileri arasında gösterilmektedir.

Konserler ve DJ gösterilerinin dışında mekanda düzenlenen şov ve gösteriler mekanının ününün ülke dışına çıkmasına sebep olmuş ve her yıl Bodrum’a tatile gelen yabancı turistler soluğu Halikarnas Disco’da almaktadır.

Kaliteli müziğin yanı sıra ses ve ışık sistemleri ile müşterilerini eğlendirmeyi başaran mekan sabahın ilk ışıklarına kadar aralıksız eğlencenin devam ettiği mekanlardan biridir. Damsız giriş yapılmayan mekanda hizmet veren barmenler, güvenlik görevlileri ve diğer personellerin tümü profesyoneldir.

Mekanda eğlenmenizi engelleyecek herhangi bir gelişmeye mahal verilmemekte olup işletmenin profesyonelliğine tam puanı hak etmektedir.

 • Adres: Kumbahçe mahallesi, Cumhuriyet Cad. No:132, 20190 Bodrum
 • İletişim & Rez: (0252) 316 80 00
 • Şuan İçin Kapalı

Back Street Bar

Muğla - mugla gece hayati Back Street Bar
Back Street Bar

Bodrum’dan sonra Marmaris’in en eski eğlence kulüplerinden birisi olan Back Street Bar listemize giriş yapmaktadır. Marmaris merkezde hizmet veren mekan disko ve bar konseptlerinde hizmet vermektedir. Standart bir müzik türünün ağırlıklı olmadığı mekana damsız müşteri alınmamaktadır. Kapıların saat 21:00’de açıldığı mekanda eğlence sabah 04:00’e kadar sürmektedir.

Dans etmeden tek bir saniye duramayacağınız mekanda her gün belirli içkilerde geçerli olmak üzere müşterilere kuponlar hediye edilmektedir. Eğlenmeniz için müzik, ışık ve alkol üçgenini iyi değerlendirmeyi başaran mekanın müşteri portföyü yerli turist ağırlıklıdır.

 • Adres: Tepe, 39. Sk. No:123, 48700 Marmaris
 • İletişim & Rez: (0252) 412 32 82

Club Catamaran

Muğla - mugla gece hayati Club Catamaran
Club Catamaran

Bodrum’un eğlence gemisi Club Catamaran ile Muğla’daki en iyi eğlence mekanları listemizi sonlandırıyoruz. Ülkemizde olduğu kadar yurt dışında da ününü duymayanın kalmadığı Club Catamaran her gece saat 01:00’de müşterilerini toplayarak denize açılmakta ve yaklaşık saat 05:00 sularında geri getirmektedir. 4 barı ve 1500 kişilik kapasitesiyle denizin ortasında size eğlenmekten başka bir seçenek bırakmayan Club Catamaran’ın bu konseptine tüm Dünya’da tek bir rakip bulunmamaktadır.

Bodrum Kalesi’nden her gece saat 01:00 sularında demir alan gemide camdan dans pistleri ve disko ışıkları eşliğinde yapılan partilerde egzotik dansçı şovlar ve her güne özel farklı şovlar müşterileri coşturmayı başarmaktadır.

Club Catamaran her ne kadar size pahalı bir gece geçirmeye sebep olsa da Dünya’da eşi olmayan bu kulübe bir kez olsun giderek bu eğlenceden kendinizi mahrum bırakmayın.

 • Adres: Dr. Alimbey Caddesi 1025 Sokak No:44 Bodrum
 • İletişim & Rez: 0 252 3133600

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.