Uzakdoğu’da Çiftler İçin En Romantik Oteller

Hakkında Bilgiler

Her çiftin hayalidir romantik bir otelde tatil yapmak. Bunun için hem zamanın hem de bütçenin planı yapılması gerekir. Bazen bu ikisi sorunsuz bir şekilde ayarlansa da gidilecek yer hakkında kararsız kalınır. Her daim popüler olan ve herkesin akın akın gittiği Avrupa tatilleri yerine farklı yerler denemek sizce de güzel olmaz mı? Uzak doğu ülkeleri özellikle çiftler için muhteşem olanaklar sunuyor. Japonya, Çin, Tayland, Vietnam, Güney Kore gibi Uzak doğu ülkelerinde romantik bir tatil geçirmek isteyen çiftler için en farklı otelleri derledik.

Eğer en iyi otellerin seçildiği Uzakdoğu turlarıyla tatile çıkarsanız hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Tüm Uzakdoğu turlarını uygun fiyatlarıyla görüntülemek için https://www.prontotour.com/Uzakdogu-Turlari sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Japonya ve Güney Kore’deki Romantik Oteller

En farklı romantik tatil deneyimlerinden birini Japonya’nın Kagawa şehrindeki “Benesse House” otelinde yaşayacaksınız. Setouchi denizindeki bir balık adasına konumlandırılmış otel mimarisi ile bir sanat galerisini andırıyor. Geceliği 1371 TL olan otelde kaldığınız süre boyunca minimalist bir romantizmin etkisinde kalacaksınız. Japonya ve Güney Kore yakın zaten, Kore’ye de uğrayalım mı diyorsunuz? Ülkedeki en romantik otel “Paradise City” diyebiliriz, çünkü gerçekten de ismi gibi bir şehir olarak tasarlanmış. Eğer büyük odalar, canlı performanslar, romantik detaylar ve otelin her köşesinde bir havuz arıyorsanız daha iyisi olmayabilir.

Rotanız Endonezya veya Tayland mı?

Rotanızı Endonezya’ya çevirirseniz ilk gözünüze çarpacak otel “Jamahal Private” oteli olacaktır. 2 kişilik odaları gecelik 1500 TL’den başlayan otel yalnızca yetişkinlere özel. Bu sebeple çiftler için yeşillikler içerisinde ve ağaç evlerde harika bir deneyim fırsatı veriyor. Odalara balkon gibi konumlandırılmış, çiftlere özel havuzu sebebiyle müşteriler Jamahal’ı yeryüzü cenneti lakabını takmış. Haksız sayılmazlar. Bütçeniz biraz daha düşükse yine Endonezya’dan size “The Kayon Resort” oteli önerebiliriz.

Konaklama - uzakdogu resim

Yine yetişkinler için olan oteli sarmaşıklar ele geçirmiş sanabilirsiniz, çünkü her duvar yemyeşildir ve size gerçekten de rahatlığı ve huzuru yansıtır. Ülke olarak tercihiniz Tayland ise sizi birçok seçenek bekliyor. Koh Tao’daki “The Place Luxury Boutique Villas” oteli çiftlerin tercihlerinin başında geliyor. Palmiye ormanının içine kurulu doğal ortamıyla huzurlu, sakin ve romantik günler vadediyor. Şehrin daha içerisinde ve daha az ücretli olsun istiyorsanız Tayland’ın başkenti Bangkok’ta “The ibis Styles” otelini önerebiliriz, rengarenk tasarımı ve çiftler için özel avantajları ile daha mütevazi bir tatil olanağı sunuyor.

Hedefiniz Daha Farklı Ülkeler mi?

Yolunuz Vietnam’a düşmüş bir çiftseniz ve çok farklı bir otelde kalmak istiyorsanız “Saigon Riverside” oteli tam size göre. Otele gittikten sonra gezeceğiniz yerleri bırakıp bütün gün boyunca otelin en üst katındaki cam havuzdan şehri izleyebilirsiniz, hem de geceliği çiftler için yalnızca 390 TL. Biz daha farklı bir seçenek arıyoruz mu diyorsunuz? O zaman doğru Kamboçya’ya. “Sokkhak Boutique Resort” otel ülkedeki en keyifli butik otellerin başında. Bu yüzden çok fazla çift turist akımına uğruyor. Güler yüzlü personeli ve odaların pencerelerinden içeri sarkan palmiye ağaçları da ekstrası!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bu sitede sağ tuş kullanımı için giriş yapmanız gerekiyor.