Yıldız Gölü Tanıtımı | Hakkında Bilgi, Nerede ve Nasıl Gidilir?

Genel Bilgiler

Yıldız Gölü Hakkında Bilgiler

 #  Oldukça soğuk olan Yıldız Gölü’nün kaynağı kar sularıdır. Yaz aylarında dahi Gezginlerin serinleme amaçlı suya girme girişimleri oldukça çetin geçeceğini söylemeliyim.

 #  Yıldız Gölü ve çevresine çoğu zaman doğa yürüyüşü yapanlar veya kamp yapanlar görebilirsiniz.

 #  En önemlisi doğa yürüyüşü yapacak kişiler yanlarına muhakkak yiyecek ve içecek almayı unutmamalı.

Yıldız Gölü

 »  Artvin’in içinde gizlenmiş olan bu doğa harikasını görmek ve çevresinde yürüyüş yapıp keşifler gerçekleştirmek her şeyden sizi uzaklaştıracak ve sadece doğaya odaklayacak. Bu arada Hatila Vadisi, Mençuna Şelalesi, Satlel Kalesi ve Karagöl Sahara Milli Parkı‘nı ziyaret etmeyi de sakın unutmayın.

Nasıl Gidilir? Konum Bilgileri
Harita sokaklarında dolaşmak için ikonu sürükleyin Harita üzerindeki insan simgesini sürükleyip bırakarak haritada sokaklarda dolaşabilirsiniz! (Bazı konumlar Google Maps tarafından henüz sokak görünümüne açılmamış olabilir.)

Yıldız Gölü Nerede ve Nasıl Gidilir?

Yıldız gölü Efeler Köyü sınırları içerisinde bulunan bir göldür. Efeler köyü Artvin ilinin Borçka ilçesine bağlı bir Gürcü köyüdür.

 »  Eğer yolunuz Artvin ve çevresine düşmüşse Artvin’de gezilecek yerler listemize göz atabilir, gezilecek yerler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pardon! Bölüyorum ama;

Sayfamda bu kadar zaman geçirdiğine göre sanırım görmediğiniz yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz.

Tüm gezi listelerinin periyodik olarak yayına alındığı Youtube kanalımıza abone olarak bizi yakından takip edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ ABONE OL

Don`t copy text!